Вечір поезії

10 березня ГО «Громада Гори» організувала вечір  поезії, присвячений до дня народження Тараса Шевченка. Оскільки бажаючих долучитись до заходу було значно більше, ніж може вмістити сільська бібліотека розміром 3 на 4 метри, читці та глядачі зібрались в приміщенні школи, за що окрема подяка її директору Андрію Гутовському.

 Вік учасників так само, як і вибір твору для декламування, не обмежувався. Кожен міг представити загалу свій улюблений вірш українською мовою. Виступ шанувальників поезії оцінювало журі у складі Людмили Кухар, Оксани Бабій та Олександра Дідка, який і сам порадував присутніх читанням власного віршу «Сирота».

Кожен учасник отримав подяку від громадської організації, а переможці – ще й подарунки. Крім того, організатори передали до фондів бібліотеки книгу Володимира Рутківського «Джури і Кудлатик».

Варто зазначити, що ініціатива ГО «Громада Гори» не залишила байдужими не лише дітей, що традиційно є активними на таких заходах, а і багатьох дорослих. Окрім декламування віршів, учасники підготували і музичні номери, як от виконання Альоною Роговською пісні «Садок вишневий коло хати» та виступ колективу бандуристів.

Ми щиро сподіваємось, що цей вечір не стане останнім, а покладе початок новій традиції проведення літературних вечорів в нашій з вами громаді, які в свою чергу посприяють розвитку та популяризації української мови.

Марія Сіренко

Поширити з....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin