Про сільські криниці

Вже декілька років жителі села просять вирішити питання з незадовільним станом сільських криниць та їхнім обмілінням. Але голова села та його апарат ще рік тому заявляли, що не мають змоги виконувати роботи  з криницями, бо хоча вони і розташовані на комунальній землі, але не знаходяться на балансі сільради.

Село потерпає від постійних відключень та аварій на центральному водогоні. І навіть без аварій в багатьох куточках села тиск води в трубах є дуже малим. Горяни навіть зібрали підписи для інформування керівництва села про свій відчай і незадоволення таким станом.

Модернізація централізованого водогону є довготривалою і дорогою інвестицією.  А людей забезпечити водою необхідно вже зараз. Тому навіть попри те, що вода в багатьох наших криницях не відповідає нормам, все ж хоча би для технічних потреб і в якості резервного джерела необхідно відновити роботу тих криниць, які є, та привести їх в добрий стан і вигляд.

Зважаючи на це, 10 травня депутати зареєстрували в сільраді колективне звернення щодо впорядкування ситуації з криницями.

Ось що пропонують депутати:

  1. Щоб мати можливість за рахунок сільського бюджету утримувати в належному стані та проводити періодичну чистку всіх криниць, просимо виконком прийняти на баланс сільради всі сільські криниці.
  2. Після прийняття на баланс села всі криниці необхідно відремонтувати та почистити за рахунок бюджетних коштів. Необхідний перелік робіт по кожній криниці пропонуємо сформувати комісією виконкому з благоустрою спільно з депутатом того округу, де знаходиться конкретна криниця.
  3. Враховуючи терміновість проблеми, пропонуємо виконкому прийняти криниці на баланс села до кінця травня.

Очікуємо, що тепер виконком розпочне роботу в цьому напрямку, проблему вчергове не будуть футболити і люди таки зможуть отримати доступ до альтернативного джерела води вже в ці спекотні місяці.

Олександр Карасевич

Поширити з....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin