Інна Розгон

кандидат в депутати
округ №5

37 років

Проживає в селі Мартусівка.

Юрист, Член ГС «Територія Змін», член Правління  ГО «Громада Мартусівки», член громадського формування з охорони громадського порядку «Мартусівка Січ», з 2019 року є суддею присяжних. 15 років працювала юрисконсультом у ПАТ «Центренерго».

Освіта:  в 2005 році закінчила Київську державну академію водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію спеціаліст-юрист.

Заміжня, чоловік учасник бойових дій, офіцер ЗСУ, виконує обов’язок із захисту держави на Сході України, виховують двох синів 13 та 6 років.

Контактний телефон: 067 399 76 44

 

Програма дій для округу
  • Сприятиму вирішенню питання безкоштовного вивезення сміття, городини, органічних відходів.   
  • Всі дороги будуть асфальтовані і гарно освітлені.
  • Облаштування дитячих і спортивних майданчиків сучасним покриттям та новими елементами, зокрема на вулиці Гагаріна, та встановлення міні-майданчиків у дворах багатоквартирних будинків.  Будівництво громадської вбиральні для потреб населення  на території біля майданчиків. 
  • Підключення до системи опалення сільського клубу та бібліотеки. Завершення поточного ремонту в дитячому садочку. Сприятиму повному фінансуванню з бюджету ОТГ потреб школи та дитячого садочку, премії працівникам сфери освіти.  Закупівля сучасного ігрового та інтерактивного обладнання для розвитку дітей.
  • Організація дозвілля для молоді в сільському клубі (дискотеки, квести, інтелектуальні ігри, «Мафія», тематичні вечірки).
  • Встановлення бювету по вулиці Бориспільській.
  • Гарантую забезпечення «Соціальною карткою жителя Гірської громади» незахищених категорій жителів Мартусівки. Пільговий проїзд на внутрішньому автобусному маршруті ОТГ, знижки в аптеках, магазинах.
  • Сприяння створенню Центру сервісного обслуговування населення з надання побутових послуг та для розвитку малого бізнесу.
  • Зобов’язуюсь кожні пів року відкрито звітувати перед громадою про результати депутатської діяльності, досягнуті результати і актуальні питання щоденного життя.

Мартусівка варта кращого!

 

Поширити з....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin