ТАКІ РІЗНІ БЮВЕТИ

Фаховість кожного управлінця можна перевірити за його справами. Поглянемо, наприклад, яким чином очільники сіл Гнідин та Гора намагаються забезпечити резервною чистою водою своїх жителів.

 Мова піде про бювети. В Гнідині таку споруду вже збудували, а в Горі, на вул. Л.Українки, тільки розпочалися роботи з його спорудження.

Пропонуємо ознайомитися із технічними даними цих двох інфраструктурних об’єктів, вказаними в наведеній таблиці і зробити висновки.  Але і неозброєним оком можна побачити, що витрачання 1,5 млн.грн на бювет без артезіансьької свердловини, це величезне марнотратство.  І якби гірський голова зробив такий самий бювет, як в Гнідині, то кожен житель Гори сказав би йому «дякую». Але маємо іншу історію. Де людей не чують, а бюджет «розпилюють».

… Якість управлінця можна побачити з рішень, які він ухвалює та фактично реалізовує. Хтось хоче залишити за собою світлу пам’ять і добрі справи. А хтось намагається побільше урвати, поки сидить на бюджетних потоках. Всі люди різні.

Одному селу поталанило з керівником. Іншому не дуже.  Але ж це право і привілей кожного громадянина – обирати собі ту владу, на яку він заслуговує. Чи не так?

 

Олександр Карасевич

Поширити з....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin