ДЕНЬ ПРАПОРУ УКРАЇНИ 2020

Вітаємо, друзі!

ДЕНЬ ПРАПОРУ УКРАЇНИ 2020 надовго запам’ятається жителям Гірської ОТГ!

Адже сьогодні вони об’єдналися і влаштували неймовірне свято собі та своїм односельцям.

Майже 150 учасників взяли участь у #Авто_Вело_Пробіг_з_Прапорами_2020, організованому ГС «Територія Змін». Величезна автоколона з машин місцевих мешканців, прикрашена синьо-жовтими прапорами, супроводжувала велосипедистів в кожному селі під час почесного Велопробігу центральними вулицями Гори, Ревного, Затишного та Мартусівки. Свої велосипеди діти та дорослі теж яскраво прикрасили Прапорами України. Усі бажаючі отримали в подарунок сувенирні прапорці.

Яке ж це було незабутнє дійство! Старт в Горі почався після спільного виконання Гімну України. Коли колона поїхала, під веселий перегук автомобільних сигналів зі своїх дворів виходили люди і привітно махали учасникам автопробігу, дякували за свято. АвтоВелопробіг мав відбутися вже заради того, щоб побачити стільки усмішок і радісних облич наших сусідів. Неймовірно приємно було також чути сигнали підтримки акції від кожної зустрічної машини. Ну а настрій самих учасників був на висоті, і всі вони щиро ділилися усмішками і привітаннями з перехожими.

Коли АвтоВелоколона дісталася фінішу в селі Мартусівка, голова ГС «Територія Змін» Олександр Кульчицький подякував усім учасникам і разом з ними запустив символічний Прапор України на синьо-жовтих повітряних кульках в небо під дружні оплески.

Ми дякуємо кожному, хто долучився до сьогоднішнього Свята! Було неймовірно приємно бачити серед учасників дітей і дорослих, жителів Гори, Ревного, Затишного, Мартусівки. Були навіть гості з сусідніх сіл та з Києва.
Ми пишаємось тим, що традиційний Велопробіг з Прапорами, який ми робимо вже 5-й рік, розширюється і має таку велику популярність серед людей. Це означає, що наша Гірська ОТГ – це середовище патріотичних, щирих, вірних національним символам українців. А це найголовніший скарб, щоб змінювати громаду на краще, адже Гірська ОТГ – це Територія Змін.

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРУ !
СЛАВА УКРАЇНІ

Поширити з....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin