Про землю «Тищенка»

ГО «Громада Гори» докладає максимум зусиль, щоб повернути у власність громади землю біля бориспільської траси, яку так зухвало привласнив голова села, оформивши її на підставну особу – Євгена Тищенко.

Зважаючи на чисельні скарги, Бориспільська місцева прокуратура звернулася з позовом до Гірської сільської ради про визнання незаконним рішення про виділення землі харківчанину Євгену Тищенку – бізнес партнеру Романа Дмитріва. Триває суд, але сільрада всіляко намагається саботувати його роботу. Апарат сільської ради не надав в судове засідання витребувані документи, а її представник не ходить на засідання, чим свідомо затягує розгляд справи. Наступне засідання відбудеться в Бориспільському міськрайонному суді 18.01.2019 о 15.30.

Неймовірно кумедно виглядають спроби заплутати сліди. В засіданні прокурор повідомила про те, що Тищенко продав земельну ділянку Хорошун Маргариті Станіславівні (брокеру, який займається продажем нерухомості). За клопотанням прокуратури пані Хорошун залучили до справи в якості співвідповідача. А на земельну ділянку наклали арешт.

Будемо і надалі уважно слідкувати за перебігом цієї справи та вимагати відновлення справедливості.

Редакція

Поширити з....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin