Про бігборд і брехню

     Епопея з бігбордом, через який було зрізано дерева біля зупинки «Гора» продовжується. Як ми уже писали раніше, виконавчий комітет прийняв рішення про розірвання договору оренди землі з власником борду. Але голова не поспішає вимагати від ТОВ «Хайвей Медіа» демонтажу цієї конструкції.

Натомість, щоб члени виконкому не наполягали на демонтажі бігборду, Дмитрів на засіданні виконавчого комітету свідомо збрехав, повідомивши що, нібито, «Хайвей Медіа» виграло суд, і рішення про розірвання договору скасоване. Яким же ж було здивування членів виконкому і громади, коли ми дізналися, що на той момент ніякого рішення суду не було. Було лише подано позов до Київського окружного адміністративного суду, який згодом закрив справу через неналежну підсудність.

Після цього Хайвей Медіа звернулося до Господарського суду Київської області, який відмовив їм у позові, визнавши при цьому абсолютну законність підстав для розірвання договору, а це несплата за користування землею та не використання борду за призначенням більше як півроку (реклама не розміщувалася). Незважаючи на те, що рішення про дострокове розірвання договору виконком прийняв ще 21.11.2017, угода досі не розірвана. Бігборд не демонтований. І вина в цьому лежить на одній особі – голові сільської ради Дмитрів Р.М.

Редакція

Поширити з....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin