Про квартиру для вчителя фізики

Всі в селі чули про комунальні квартири №2 та №18 в гуртожитку на вул. Науки, 1Б. І якщо квартиру №2 з великим скрипом, але передали в користування лікарю нашої амбулаторії (надали ордер), то за 18-ту кімнату ще йде жорстка боротьба. І дуже вже це виглядає дивно.

    2 серпня  члени виконкому (і голова сільради теж), проголосували за надання цієї квартири вчителю фізики, яка вже 5-й рік їздить на роботу в нашу школу аж з Воронькова (живе там в орендованій кімнаті). Але після того той же очільник сільради зі «своїми» депутатами відмінив це рішення на сесії 2 жовтня.  

     Маємо ганебний факт. Комунальне житло, яке належить громаді села, всіма правдами і неправдами голова і «його» депутати не хочуть надати вчителю наших дітей. Юристи сільради, яким було дане доручення розібратись в ситуації і звернутись до суду для звільнення цієї квартири, нічого до цього часу не зробили.

    Вчитель фізики, яка заслужила на можливість проживання в цій кімнаті роками праці в Гірській школі, продовжує кожного дня долати десятки кілометрів в дощ і мороз, щоб добратись на роботу і навчати НАШИХ дітей. В цей же час особа, яку колись прописали в цій кімнаті, вже три роки живе у Франції, в Парижі. Ну а самою кімнатою вже півроку користуються браві хлопці з Тернопільської області,  робітники  з інститутської лабораторії.

Де ж тут справедливість? Де соціальна допомога і турбота про наших освітян?  Де повага до людей, які шукають і потребують нашої підтримки?…

 

Олександр Карасевич

Поширити з....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin