Мартусівка. Перші кроки до об’єднання?

На запрошення представників с. Мартусівка, для роз’яснення місцевої ініціативи жителів с. Гора про об’єднання в одну територіальну громаду (ОТГ) з селами Мартусівка, Ревне та Затишне,  гірські активісти відвідали в неділю (09.06.19) сусіднє село.

Щоб донести інформацію про неминучість створення ОТГ (і можливі варіанти таких об’єднань) та переконати сусідів зробити зважений вибір, до Мартусівки поїхали:  Наталя Лютікова, Олександр Карасевич, Світлана Якимчук, Сергій Яременко та Олександр Сапіцький.

Було проведено три зустрічі з місцевими жителями, де представники села Гора роз’яснили мартусівчанам свою позицію щодо об’єднання і відповіли на всі поставлені запитання.

В цілому зустрічі були дуже продуктивні. Практично всі присутні на зборах жителі села Мартусівка підтримали об’єднання з Горою саме в такому форматі, який зазначений в пропозиції від Гірської сільської ради: ОТГ в складі сіл Гора, Мартусівка, Ревне та Затишне.

Будемо сподіватись, що вже сьогодні, 11 червня, на сесії Мартусівської сільської ради буде оголошено про громадські слухання щодо питання об’єднання наших сіл.

Нагадаємо, що 8 червня на громадських обговореннях в с. Ревне було прийнято рішення підтримати ініціативу Гори об’єднатись в Гірську ОТГ в складі сіл Гора, Мартусівка, Ревне та Затишне.