#ГораСусідиFEST_2019

Друзі, раді повідомити, що громадська організація  «Громада Гори» розпочала підготовку до щорічного фестивалю #ГораСусідиFEST , який відбудеться

7 вересня 2019 року в селі ГОРА.

Цьогоріч наше свято гостинності й добросусідства ми плануємо зробити ще більш масштабним і душевним. Як завжди, на фестивалі ви зможете поласувати смачними стравами вуличної їжі від горян і наших партнерів, знайти розваги для себе і своїх дітей, поринути у свято краси від відомого бренду  одягу «Волошка», та навіть  пройтися подіумом у сукні-вишиванці від українського дизайнера, а головне – послухати  якісну українську музику, адже ми запросили стати хедлайнером  свята відомий й драйвовий гурт OT VINTA.

    Маємо ще багато сюрпризів і приємних несподіванок для горян і усіх наших гостей, щоб цьогорічний фестиваль #ГораСусідиFEST запам’ятався яскравими і незабутніми враженнями.

    Як і раніше, нам не обійтись без вашої підтримки. Ми робимо фестиваль власними силами, без бюджетного фінансування , тому тільки від нашої спільної взаємодії залежить, наскільки цікавим і масштабним він стане.

Отже, друзі, просимо долучатися до співфінансування і підтримати нас:

1 Фінансово – для покриття організаційних витрат фестивалю #ГораСусідиFEST 2019 нам потрібно зібрати суму 70 тис. грн. Ми піклуємося про те, щоб усім гостям було комфортно і цікаво на фестивалі. Кошти потрібні для оренди сцени, навісів, обладнання, інших елементів декору та зручностей, транспортних витрат. Будемо раді кожному внеску на рахунок ГО «Громада Гори» на організацію #ГораСусідиFEST.

Координатор: Лютікова Наталя, телефон +380503973972.

Отримувач ГО “Громада Гори” Код ЄДРПОУ ‎41058497 РАХУНОК 26007056125953 МФО 380775 БАНК Ф-Я”КИЇВСIТI” ПАТ КБ”ПРИВАТБАНК”, М.КИЇВ. ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ «благодійний внесок “

АБО через Liqpay

2 У якості учасників – готувати страви, проводити майстер-класи, ділитися своїми талантами. Координатор : Якимчук Світлана, телефон +380675037062.

3 У якості моделей для показу суконь-вишиванок – (шукаємо 15 жінок, які хочуть порадувати себе і нас усіх українською красою), візажисти, стилісти, перукарі – будемо раді усім. Координатор: Лютікова Наталя, телефон +380503973972.

Єднаймося заради спільної мети! #ГОРА_ЄДНАЄ

Поширити з....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin