ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ ЗЕМЕЛЬ. ЗА ЩО ЗАПЛАТИЛИ 1 МЛН.ГРН?

Ще в 2015 році, на початку своєї каденції, чинний голова сільради заявляв, що земельні ділянки нікому видавати не будуть, поки не проведуть інвентаризацію земель села Гора.  І таки дійсно, землю нікому не виділяють. Ну, майже нікому. Нікому, крім «своїх»: таких як Тищенко, Гурін, Какун. А ще тим, які мають «волохату руку» або є кумом, сватом чи братом «правильних» депутатів.

Проведення інвентаризації замовили ще в 2016 р. «штатній» фірмі Бориспільської райради ТОВ «Адванс Інвест» (директор Адам Мартинюк). І за солідну суму – 1 (один) мільйон гривень. І з того часу результати інвентаризації нікому не показували. Лише всім розказували, що вони готові, тільки не вистачає підпису якогось чиновника з геокадастру.

Аж ось перед новим 2020 р. голова виніс на затвердження депутатам результати цієї інвентаризації. І що ж ми там побачили? Побачили халтуру.

Наведу приклади.

1. Людські паї. В інвентаризаційних документах, наприклад, житель села Кожушко О.О. має пай з призначенням «для ведення особистого селянського господарства». А в кадастровій карті в інтернеті цей самий пай вже йде з призначенням «для будівництва і обслуговування житлового будинку…». Причому офіційно сільрада за час каденції з 2015 р. не голосувала за зміну цільового призначення пайової землі цьому пану. Хіба що хтось «намалював» йому таке саме рішення, яке «намалювали» панам Гуріну та Какуну?
  2. Земля під забудову. У документах, наприклад, в одного жителя вул. Покровська вказано чотири земельні ділянки (всі з різними кадастровими номерами і різною площею). Але в кадастровій карті двох з цих ділянок взагалі нема.
  3. Власники. На масиві «Зелений маєток» (Парк Хаус) документи вказують власниками землі тих громадян, які продали ту власність іншим людям ще до 2015 р. І щось підказує, що таких «віртуальних власників» вистачає і на інших ділянках нашого села.
  4. Інфраструктура. В інвентаризаційних документах говориться, що «земельних ділянок, які використовуються не за цільовим призначенням, не було виявлено». А по факту, лише в самому «Зеленому маєтку» є аж 18 ділянок, які використовуються не за цільовим призначенням. А одна ділянка «для будівництва і обслуговування житлового будинку» фактично є сільською ДОРОГОЮ.

Але такі кричущі факти відвертої недобросовісної роботи не налякали головного розпорядника коштів. Роман Дмитрів, не дочекавшись затвердження такої халтурної документації на сесії ради, поспішив підписати з нерадивим виконавцем Акт виконаних робіт. Та ще й заплатив за цю недбалість  мільйон гривень наших грошей з бюджету громади.

Схоже, очільника села така документація цілком влаштовує. Чи може просто частина з того мільйона приємно грітиме його душу?

Але, громадо! За що МИ заплатили ТАКІ гроші? За фальшивку?

Олександр Карасевич