ВИКОНКОМ ЗНЯТО!

Вітаю всіх горян з першою перемогою!
Сьогодні відбулася історична подія – депутати проголосували за розпуск виконавчого комітету Гірської сільської ради! Того комітету, який своєю діяльністю повністю дискредитував себе в очах всієї громади.
Звичайно що основна дієва особа цього виконкому – Дмитрів Р.М.. Зрозуміло, що всі рішення виконкому – це саме воля і забаганки теперішнього голови. Решта членів виконкому виконували роль масовки для волюнтаристської діяльності Дмитріва і ЛЕГІТИМІЗУВАЛИ його авантюрні проекти. І саме тому депутатам довелося піти на такий радикальний крок. Тішить розуміння того, що депутатський корпус почав прокидатись із сплячки і згадав про відповідальність за долю села. Сподіваюсь що цей процес незворотній і депутати подальшими діями повернуть повагу до себе зі сторони жителів села.
Поясню для широкого загалу що буде далі. Тепер голова вимушений буде подати на погодження депутатам новий список членів виконкому, і я певен, що депутати вже не будуть такими необачними і декілька разів подумають перед затвердженням поданих кандидатур. З’явився реальний шанс обрати колектив дієвих, незалежних та кваліфікованих представників громади в такий важливий орган місцевого самоврядування.
І як приємний бонус для громади села – скасовано рішення про затвердження детального плану території забудови на Пушкіна 32А. Цим скасуванням ми суттєво ускладнили можливість забудовнику відновити будівельні роботи і зробили ще один крок до побудови повноцінного клубу з парком для нашої молоді!
УРА!!!!!

Олександр Карасевич

Поширити з....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin