Про горе керівників

Ще раз про горе керівників .
Сьогодні з ранку по вул Центральній на ділянці між вул. Лесі Українки та вул Миколи Гоголя. Під керівництвом дмитрівської команди були знищені липи котрі простояли там не один десяток років і жодного разу ніхто не скаржився , що вони комусь заважають. Дані дерева знаходились на землі комунальної власності., але в винищувачів на руках є дозвіл дмитрівського виконкому за підписом Шершень Л.Ф.на проведення даних робіт.
НЕМА СЛІВ,
Це ще раз доказує ,що ми зробили дуже велику помилку довіривши керування нашим селом людині яка зовсім стороння . Люди котрі не проживають в нашому селі ніколи не будуть дбати про нього як добрі господарі. А якщо уважно подивитись то в нашому селі не тільки керівництво сільської ради не місцеві а і у Виконкомі члени теж заблукали з других населенних пунктів – через те й приймаються такі ганебні рішення. Були б місцеві було б стидно.
Дані ЛИПИ не тільки давали холодок та красу над тротуарною доріжкою а ще й затримували шум від транспортних засобів котрі проїзджають по центральній дорозі.
Навіщо було витрачати кошти на їх обрізку коли за пару неділь їх викорчували під корінь?????.
Цікаво , що тепер нам скаже голоа)) хоча булаб голова то не дозволяв би таке робити.
На даному участку не всі власники продали свої землі ,але на проти них теж лип вже немає.

Василь Потоцький

 

 

Поширити з....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin