ВЕЛОПРОБІГ НА ДЕНЬ ПРАПОРА

23 серпня втретє відбувся традиційний велопробіг з прапорами, присвячений до дня Державного Прапора України. Цього року у цій акції взяли участь близько 100 учасників. Найстаршому велосипедисту виповнилось 83 роки, а найменшому учаснику лише 5,5 рочків. Дуже приємно, що до нас приєднались гості – жителі Борисполя. Крім жовто-блакитних стягів вони привезли із собою прапор рідного міста.  Були також учасники з Чубинського та Щасливого. Перед стартом голова ГО «Громада Гори» Олександр Кульчицький згадав у своєму виступі тих, хто віддав життя, здоров’я і свободу за український Прапор. Він попросив присутніх не соромитись казати слова вдячності нашим воїнам і захисникам. Перед стартом учасники виконали гімн України.

Маршрут велопробігу проходив вулицями села і склав близько 4-х кілометрів. Атмосфера панувала просто магічна! Вів колону Олександр Дідок в автомобілі прикрашеному прапорами України і ГО «Громада Гори». Лунала бадьора українська музика. Учасники розфарбовані і одягнені в національні кольори, велосипеди прикрашені прапорами, яскравою плямою розтяглися аж на 300 метрів. Під драйвові українські пісні колона рухалася вулицями села. Жителі виходили з дворів та вітали учасників велопробігу. Навіть автівки на Центральній вулиці дружно сигналили.

Після фінішу радісні емоції не покидали дітей та дорослих.  Вони грали у веселі рухливі ігри, танцювали на дискотеці та частувалися смаколиками. На згадку про цей день усі учасники отримали сувенір: яскравий магніт з патріотичною символікою свята.

Організаторами велопробігу виступили ГО «Громада Гори», Гірський осередок «ПЛАСТ», ГО «А-ГОРА». Треба відзначити, що вперше відбувалась відеозйомка цієї акції квадрокоптером з повітря. Це стало можливо завдяки нашому жителю Дмитру Гуцул та студії «Сентябрь». Їх відеоролик ще довго нагадуватиме нам про приємні миттєвості велопробігу. Завдяки кав’ярні «Mr.Coffee» (вул. Центральна, 39)  учасники велопробігу та усі присутні мали змогу скуштувати смачну каву, напої, хот-доги і шашлики.

Організатори висловлюють щиру подяку усім,  хто долучився до організації велопробігу і тим, хто брав участь у ньому. Сподіваємось, що наступного року нас буде ще більше! До зустрічі!

Любов Сокольцова

Поширити з....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin