Різдвяна свічечка

Скоб!

Ну і весело проходять зимові дні у наших пластунів! Купа свят і купа друзів, з якими весело будь-де і будь-коли – це вагомий привід, щоб не сидіти та сумувати вдома, а йти пізнавати навколишній світ і творити добрі справи.
Так, вже другий рік поспіль пластуни нашого села брали участь у всесвітньо відомій акції поширення Вифлеємського вогню.
17грудня у Патріаршому Соборі Воскресіння Христового у Києві відбулася урочиста церемонія його передачі громаді міста і пластовим осередкам усієї України. Далі Вифлеємський вогонь миру гірські пластуни повезли у Бориспіль, в районну держадміністрацію та міський реабілітаційний центр “Наш дім”, завітали у Гірську і Щасливську ЗОШ, храми сіл Гора та Мала Олександрівка. Враження були неперевершені, адже Вифлеємський вогонь, який є символом миру, добра, милосердя, об’єднав багато людей, представників різних конфесій з надією на мир у родинах, мир в Україні та в усьому світі.
Січень – перший місяць ново
го року, насичений веселими святами та розвагами, пов’язаними з традиціями українського народу.
” Різдвяна свічечка” – ще одна пластова акція, що була започаткована у 1950 році на знак єдності українців, розпорошених по всьому світі.
Підготовчий курінь ім.Алли Вовк взяв активну участь в організації цього пластового заходу, який проходив 14 січня у Києві. “Різдвяна свічечка 2018” зібрала чимало родин, щоб у колі давніх друзів поспівати українських пісень, поколядувати, пощедрувати, повертепувати, посмакувати солодощами або порадувати себе сувенірами від пластунів – умільців з благодійного ярмарку.Значну частину коштів від виторгу якого буде передано на лікування Наталі Волошко.

Поширити з....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin