ЛОХОТРОН ПО-ДМИТРІВСЬКІ, АБО «СКАЗ ПРО ТЕРПЛЯЧИХ ГОРЯН»

Тепер Дмитрів хоче, щоб його бізнес-партнеру Тищенко, окрім подарованої ділянки комунальної землі , віддали усе село. Поки що для відео спостереження.

Хотілось би, щоб моя історія була вигадкою, але, на жаль, маю нові факти про те, як Дмитрів продовжує знущатись над горянами і неприховано просувати свої схеми особистого збагачення. Цього разу ще є шанс нам усім гучно сказати НІ , і зупинити чергову оборудку. Ще є можливість не потрапити в пастку дмитрівських афер.

Сьогодні 17.01.2018р. довелось мені бути присутньої на засіданні комісії з питань охорони громадського порядку і інших профільних питань. Вкотре розглядалось питання встановлення системи відеоспостереження в селі. Нагадаю, що проблеми пограбувань, нештатних ситуації і методи перешкоджання їх виникненню обговорюються вже майже рік. Громада наполягає на встановлені системи відео нагляду, влада намагається це питання вирішити. Були різні пропозиції, проводились презентації деякими охоронними компаніями, процес, хоч і повільно, але рухався.

Поки не з’явилась така собі ТОВ «Феміда-Груп», теж з пропозицією про надання послуг. Правда жодної калькуляції, або детальної концепції співпраці компанія не надала, але її наміри стати обслуговуючою компанією саме в нашому селі були досить прозорі.

Сьогодні, під час засідання комісії, її члени вивчали інформацію про компанії, які виступили претендентами на встановлення системи відео спостереження в Горі. Враховували репутацію організацій, термін роботи на ринку, характеристики керівників, параметри послуг, що пропонуються, їх відповідність технічним вимогам.

І тут дивним чином виявилось, що серед компаній,які 10 і більше років займаються професійною охоронною діяльністю, розуміються на продукті, мають напрацювання в різних населених пунктах, вказана ТОВ «Феміда-Груп», різко виділяється повною відсутністю досвіду в цій сфері – КОМПАНІЯ СТВОРЕНА ВСЬОГО 9 МІСЯЦІВ ТОМУ. Її директор (один зі співзасновників) не має досвіду у сфері керівництва, організації охоронної діяльності або роботи систем відео спостереження.

А найцікавіше те, що її другий співзасновник – вже знайомий усім горянам персонаж з м. Харків – ТИЩЕНКО Є.В. Той самий, якому в минулому місяці наші 12 «добрих» депутатів подарували 12 соток комунальної землі на Бориспільській трасі. Той самий, що є бізнес-партнером нашого сільського голови, співзасновником ТОВ «Роял Кейтерінг», а ще, як говорять, родич Дмитріва.

Ось тут усім присутнім на засіданні стало зовсім не смішно. Бо коли мова йде про безпеку горян, про життя і здоров’я, які мають бути захищені надійною охороною, навіть тут заради збагачення і задоволення власного комерційного інтересу, Дмитрів намагається виштовхати високопрофесійні компанії і підсовує нам дилетантів-родичів. Зрозумійте вірно, тут вже питання не про близькі (корупційні) відносини Дмитріва, а про те, що заради особистої користі нам зроблять систему відео спостереження дууууже сумнівної якості. А ще більш безперспективним є питання подальшого супроводження системи, що могла бути встановлена зальотними тищенками. Адже всі розуміють,що Дмитрів в селі не живе, і жити не збирається, а його компанія-протеже взагалі нульова, і як з’явилась, так і зникне після отримання гонорара.
А нам з вами тут жити, турбуватись про своє село, ростити в ньому дітей.

А поки що, як в казці про золоту рибку. Спочатку землю, тепер село у відео нагляд. Що далі захоче собі Дмитрів-Тищенко? Від нас з вами залежить, чи віддавати ще більше, або залишити їх з розбитим коритом.

Чесно, дістало (!), що Дмитрів нас тримає за лохів і сприймає виключно, як ресурс для власного збагачення.

Наталя Лютікова

Поширити з....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin