СКОБ!

Весна вже впевнено крокує великими і малими містами та селами. З кожним днем все більше хочеться затриматися надворі, на повні груди вдихнути аромат всього розквітлого навколо, помилуватися красою весняних краєвидів. А пластуни вже просто марять тим, щоб взяти спальники та намети і… чкурнути кудись подалі від усіх та поринути в обійми Матінки-Природи. Бо саме там проходять пластові табори, пора яких вже от-от розпочнеться.

Жовтодзьобі пташата (наймолодші пластуни 2–5 років), непосидючі новаки (6–11 р.), допитливі юнаки (12–17 р.), невгамовні старші пластуни (18–35 р.) та навіть поважні сеньйори (найстарші пластуни) зможуть у таборах знайти для себе цікаве заняття, дізнатися щось нове та знайти друзів.

Пластуни-юнаки з нетерпінням чекають такої нагоди ще й тому, що на практиці зможуть застосувати усі здобуті впродовж року вмілості таборування, куховарення, орієнтування на місцевості, природознавства, першої допомоги та рятівництва. Адже здача першої проби (тематичних завдань) – важлива подія у житті пластунів, крок до здобуття ступеня «пластуна учасника» та складання Пластової присяги.

Безумовно, жоден пластовий табір не обходиться без нічного стійкування (чергування). Саме у такий спосіб пластуни проявляють турботу один про одного, гартують свою витривалість та вчаться бути відповідальними людьми.

Як немає двох однакових зірок на небі, так і кожна таборова ватра не схожа на попередню. Але щоразу тут панує весела дружня атмосфера з жартами, іграми та піснями, яка єднає навколо себе усіх і запам’ятовується надовго!

Отже, для роздумів залишилося замало часу – треба збирати речі і зголошуватися на табір!

Гайда з нами!

Вперед до нових пригод!

Довідки за телефоном: ‎096-004-83-00

Поширити з....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin