Скоб!

Якби ви запитали пересічного пластуна чим його вабить Пласт, то почули б приблизно таку відповідь: “Бо тут багато друзів, все, про  що ми  тут дізнаємося, стає в нагоді у повсякденному  житті, та ще й те, що ми граємо в незліченну кількість ігор”. Думаю, педагоги не будуть заперечувати неоціненну роль гри в процесі  пізнання світу дитиною. До того ж ігри, в які полюбляють бавитися пластуни, часто проводяться на свіжому повітрі і вимагають активних рухливих дій. Це сприяє формуванню гарної фізичної форми у дітлахів  та виховує любов до спорту в цілому.

 Так, на минулих вихідних наші юначки брали участь у квесті в Києві. Це був змаг не тільки на фізичну витривалість, знання та орієнтування вулицями міста, але й вміння логічно мислити та швидко ухвалювати рішення. І хоча перемога дісталася іншій команді, дівчата були задоволені від приємно проведеного часу, спілкування з однолітками і можливості спробувати свої сили у цікавій грі.

 Осіння пора багата на змаги, конкурси та різноманітні акції. Завдяки талантам, наполегливості, вмінню згуртовано працювати, осінній дебют в Орликіаді, яка проходила у Вінниці,приніс бажану перемогу збірній команді куренів ім.Алли Вовк та  ім.Миколи Міхновського та не одне  призове місце в різних творчих та інтелектуальних змаганнях цього фестивалю. Тож, як бачимо, пластуни та пластунки даремно час не витрачають!

P.S Більш детальну інформацію про походеньки наших пластунів та пластунок ви зможете дізнатися на пластовій сторінці у Facebook “Гірські пластуни”

До зустрічі!

 

Поширити з....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin