#ГораСусідиFEST

   24 вересня Громадська організація «Громада Гори» започаткувала щорічний  фестиваль «Гора Сусіди FEST». Такий захід сприяє популяризації села, створив майданчик для знайомств та надає можливість показати себе і свої уміння, об’єднує жителів у міцну громаду.

    Учасники фестивалю власноруч готували усілякі неймовірно смачні страви, демонстрували  хобі, проводили майстер-класи. Скільки ж талантів відкрив фестиваль, про які ми, сусіди, навіть не підозрювали!

   Цього року фестиваль мав також і благодійну мету. Ми збирали кошти на встановлення меморіальної дошки нашому односельцю Миколі Березовому, який загинув під Іловайськом три роки тому.

    Особливо приємно назвати імена горян, які доклали зусиль і зробили це свято.

  Ідея «Гора Сусіди FEST» належить Геннадію Сінцову.

  Олександр Карасевич організував облаштування фестивального простору. Саме йому ми завдячуємо ідеї столів з піддонів – вийшло класно і креативно! Він також змонтував електромережу для свята.

  Вадим Покляцький зробив прекрасні банери, фартухи, емблеми фесту на столах.

  Альона Роговська написала сценарій і порадувала учасників і гостей запальними піснями, запросила для виступу танцювальний клуб «Діамант-Еліт».

  Наталі Лютіковій ми завдячуємо тим, що до нас приїхали крутезні музики: креативна команда Театру-студії «Пральня», драйвовий гурт зі Львову «Лірвак» та мегапатріотичний Сергій Василюк – лідер гурту «Тінь Сонця».

   Карпенко Григорій Іванович та Смарж Володимир Стефанович люб’язно надали допомогу в доставці сіна, перевезенні палет та іншого інвентаря на свято.

  Світлана Якимчук надала доступ до електроживлення та займалась розповсюдженням зовнішньої реклами фестивалю.

Світлана Лещенко та Раїса Шевченко збирали благодійні внески та видавали «фестики» – оригінальну валюту фестивалю.

Юрій Ільчишин і Тетяна Шиян робили неперевершені фото, які будуть ще довго тішити нас.

Іванна Ільчишина організувала чарівну фотозону.

Гірські пластуни разом з виховниками Людмилою Кухар та Іриною Пустовіт приготували багато смачненького і вторгували понад 2 500 грн., які витратитили на подарунки гірським АТОвцям.

Тетяна Чорновол, Олеся Пилипенко, Олена Журавель, Володимир Довгань, Євген Черенок, Наталя Лютікова, Іванна Ільчишина, Раїса Миколаївна, мама художниці Катерини Поляруш, та Людмила Козіятко провели чудові майстер-класи.

Найбільша наша подяка тим родинам, які за власний кошт приготували смачні, різноманітні страви, а це: Сінцови, Ільчишини, Дрофи, Стецюри-Шевченко, Пустовіти, Карасевичі, Назаренки, Гайдаші, Кухарі, Узварики, Гребенки, Бабії, Лютікови, Якимчуки, Чорноволи, Кульчицькі, Смоліни, Роговські, Сігнаєвські.

   Сашко Узварик, Андрій Мазурок, Сергій Яременко, Геннадій Сінцов, Вадим Сінцов, Володимир Пустовіт, Ігор Назаренко, Олег Кухар, Андрій Дрофа, Дмитро Карбовський, Володимир Стецюра, Влад Бабій, Володимир Бабій, Юрій Ільчишин, Денис Смолін, Володимир Яресько, Олександр Карасевич та Олександр Кульчицький попрацювали вантажниками та монтажниками, коли облаштовували простір для свята та прибрали все після його завершення.

Журналіст газети “Громада Гори” Любов Сокольцова разом з оператором Павлом Прядком робили відео-репортаж, щоб зберегти незабутні емоції фестивалю.

Команда ГО «Громада Гори» дякує голові організації Олександру Кульчицькому. Адже саме завдяки йому, його енергії та оптимізму стала можливою ця велика подія – ГораСусідиFEST . На ньому все трималось і саме він підтримував наш колективний бойовий дух і надихав до дії. Дякую тобі, Сашко. З тобою круто і весело!

На фестивалі не було де яблуку впасти. Люди насолоджувались дружньою атмосферою свята, куштували домашню їжу, ділились позитивними враженнями, висловлювали бажання прийти в наступному році та долучитися до організації фестивалю. Діти вдосталь награлись пахучим сіном.

На фестивалі зібрали 14 300,00 грн.  для виготовлення меморіальної дошки Миколі Березовому та на інші благодійні справи.  

Щиро дякуємо всім, хто відвідав наш фестиваль. Це все ми робили для вас і понад усе хотіли, щоб  ви залишились задоволені!

До зустрічі  на наступному фестивалі!

 

Післямова:

Треба зазначити, що фестиваль фінансувався виключно за рахунок добровільних внесків його організаторів та коштом ГО «Громада Гори». Організаційні витрати склали 8 692 грн. без врахування витрат на приготування їжі та організацію майстер-класів. Жодної допомоги від сільської ради фестиваль не отримав, хоча організатори за нею зверталися, як до виконкому, так і до сільради. Ми просили надати сцену, яка є в сільради, надати доступ до електроживлення, забезпечити присутність медперсоналу, пожежної охорони та охорону правопорядку. На жаль сільська рада обмежилася листом до поліції. У всіх інших проханнях нам відмовили.

Любов Сокольцова

 

 

Поширити з....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin