Місцеві вибори 2020. Структура виборчий округів

25 жовтня 2020 р. більшість з нас підуть на виборчі дільниці обирати нову місцеву владу. Кожен отримає по 4 бюлетені, якими ми будемо голосувати за кандидатів на:

1- депутатів Київської обласної ради
2- депутатів Бориспільської районної ради
3- депутатів Гірської сільської ради об’єднаної територіальної громади
4- голову Гірської ОТГ.
Місцевих депутатів до Гірської сільської ради обиратимемо у всіх населених пунктах нашої ОТГ. Для цього всі села розділені на 7 округів, в кожному з яких буде обрано трьох депутатів до ради (в 2 окрузі таких депутатів буде обрано 4). Перелік вулиць і адреси, які включені до того чи іншого округу, показані нижче:

Округ №1

Аеропортівська, Бориспільська: 1–80, Верни: 1-6, Чорновола, Франка: 1-5А, Калинова: 1–33, Мічуріна: 1–78, Мостова, Пушкіна, Толстого: 1-32, Центральна: 1-10, Шевченка: 1-16А, Шкільна, пров. Європейський, пров. Котляревського.

Округ №2

Басейна, Верни: 7-16, Жовтнева, Західна, Франка: 6-23А, Лесі Українки: 1–14, Покровська: 1–63А, Садова, Східна, Тиха, Толстого: 33-47, Центральна: 11-52, Шевченка: 17-21А, Щаслива, пров. Гірський, Ромашкова.

Округ №3

Басюли, Бориспільська: 81–97; Вереснева, Гагаріна, Мазепи, Калинова: 34–57, Лесі Українки: 15–50, Лєрмонтова, Грушевського: 1-33, Мічуріна: 79–118, Науки: 1-5, Покровська: 64–94, Тургєнєва, 8 Березня, пров. Кооперативний, пров. Лісовий, пров. Лютневий, пров. Мирний, пров. Ошитківський, пров. Прорізний.

Округ №4

Бориспільська: 98–143, Вишнева, Гоголя, Горіхова, Зелена, Зоряна, Інститутська, Квітнева, Київська, Лесі Українки: 50–65, Липова, Лісова, Мисливська, Грушевського: 34-147, Мічуріна: 119–137          , Молодіжна, Науки: 5А – 46, Польова, Приозерна, Сонячна, Соснова, Степова, Чубинського, Яблунева, пров. Чубинського.

Округ №5

все село Мартусівка, крім вул. Бориспільська,1

Округ №6

село Затишне, село Ревне: вул. Б. Хмельницького, Бригадна, Будівельників, Виноградна, Гагаріна, Гайова, Горького, Дружби, Козацька, Військове містечко, Л. Українки, Лісова, Кривенка, Устименка, Чубинського, Польова, Райдужна, Садова, Соборна, Солідарності, Соснова, Українська, Шевченка, Шкільна: 13-54, пров. Райдужний, пров. Шевченка.

Округ №7

село Ревне: вул. Центральна, Столична, Миру, Молодіжна, Яблунева, Новонарізна, Медова, Вишнева, Квартальна, П. Зубаня, Малинова, Персикова, Ягідна, Полунична, Волошкова, Смарагдова, Новоселів, Смородинова, Шкільна: 1-12, Абрикосова, Київська, Бориспільська.

Один виборець зможе віддати голос лише за одного кандидата в депутати, які будуть вказані в бюлетені. Для кожного округу список кандидатів в депутати буде різний. Виборець може голосува-ти лише за кандидатів свого округу, того, в якому він проживає і в списки якого він внесений.
Ті кандидати, які наберуть найбільшу кіль-кість голосів виборців в своєму окрузі, і ста-нуть депутатами нової Гірської сільської об’єд-наної територіальної громади.
Попереду всіх нас чекає багато складних викликів, і лише команда чесних, рішучих, по-рядних та професійних людей зможе їх подола-ти, і, захистивши нашу самостійність, вивести Гірську ОТГ в лідери всіх громад України.
Бажаємо нам всім зробити зважений і му-дрий вибір, адже від цього буде залежати доля нашої громади і всіх її жителів.