Квест

Ми продовжуємо традицію проведення квестів у нашому селі. 28 червня 2017р. відбувся велоквест з назвою «День Конституції в Горі». У квесті взяло участь 15 мешканців села. Учасники розділилися на чотири команди: «Фортуни» (гірські Пластунки), «Громада Гори», «А-ГОРА» та «Дубешня».

Організатори квесту мали на меті в ігровій формі розширити знання учасників про Конституцію України, про наше село, а також познайомити їх один з одним. Усі завдання, які ставили перед собою організатори, були виконані. Команди приїхали задоволені, а це найбільша радість для організаторів. На завершення всіх учасників чекала смачна вечеря та підведення підсумків із переглядом відео та фото, відзнятих під час квесту.

Ми щиро вдячні Тоні Смоліній за розробку завдань, Володимиру Пустовіту, Олександру Карасевичу, Ользі Анісімовій, Світлані Лещенко, Оксані Михайловій та Владу Бабію за участь в організації, Юрію та Івані Ільчишиним за смачну вечерю, Олександру Сапіцькому, Оксані Чайці та Ганні Братусь за допомогу.

P.S. Ось враження від квесту Люби Сокольцової: «Як безпосередній учасник скажу, що було неймовірно! Хоча сказати «неймовірно» – це нічого не сказати. Купа позитивних емоцій, вражень… Деякі завдання потребували часу і вимагали добре подумати.))) У лісі чекав особливий лісовик! Дякую усім організаторам цього квесту і смачної вечері після!!!»

Олександр Кульчицький

Поширити з....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin