КОМУ ЗЕМЛІ?

Провладна більшість депутатів знову проголосувала за виділення землі…

Дивні дива відбуваються. Адже щомісяця сільрада відмовляє нашим жителям в отриманні земельних ділянок. «Нема вільної землі!», – кажуть провладні депутати, землевпорядник та голова сільради.

 А ще вони стверджують, що для отримання землі треба вказати точне розташування вільної земельної ділянки, яку хочеш отримати, бо самі представники влади не кажуть, де ті ділянки є. Але про них вони знають, бо мають в своєму розпорядженні результати інвентаризації всіх земель села.

   То чи для всіх «немає землі»? Та ні. Це лише для корінних жителів, в яких повідбирали їхні городи, немає землі. Та для місцевих ветеранів-АТОвців, яких у нас вже близько сотні чоловік.

  Однак для інших людей, які тут ніколи не проживали і не були членами сільської громади (і навряд чи ними колись будуть), земля знаходиться.

 Ось, наприклад, 4 грудня 2019 р. рішенням №1657-84-IIV провладні депутати проголосували за безкоштовне виділення 5 соток землі (для особистого селянського господарства) громадянину Гавриченкову І.С., який не є жителем нашого села. Виділили землю прямо поблизу проїзної частини на вул. Центральна (перехрестя Київська/Центральна). Що ж, можна порадіти за цього чоловіка. Тепер буде людині де картоплю посадити. Між рестораном «Ґрін Вілла» та піцерією «Браво».

  Лише незрозуміло, чому місцевим відмовляють. Запитайте в голови земельної комісії, депутата Василя Чайки,  звідки чужі люди беруть інформацію про вільні ділянки? Чи в голови сільради про це спитайте. Або в землевпорядника, Сергія Роспутного дізнайтесь. І чому місцевим жителям про таке знати зась.

   Просто згадайте про Тищенка, родича голови, (і подаровану йому ділянку вартістю 125 тис. доларів поблизу траси), Какуна і Гуріна з ділянками біля басейну й лісу, а також інших персонажів, невідомих у нашому селі, але пов’язаних з Дмитрівим.

І коли провладна більшість депутатів буде вам розказувати, що «ми не можемо нічого вдіяти – такий закон», то згадайте крилаті слова одного колоритного політичного персонажа.  І тоді зрозумієте, що немає нічого неможливого. Вони просто крадуть наші землі!

Олександр Карасевич

Поширити з....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin