Громада – за чесну владу!

Громадська організація «Громада Гори» запрошує небайдужих односельчан відвідати позачергове засідання сесії сільської ради, яке відбудеться 1 червня о 18.00 у спортивній залі місцевої школи. 

    На порядку денному – питання, від яких залежить те, як буде розвиватися наше село, його благоустрій, інфраструктура, ситуація з екологією та безпекою.

   Отже, як очікується, 1 червня сесія розгляне питання про дострокове припинення повноважень голови Гірської сільради VІІ скликання Романа Дмитріва. Це питання ініціювала комісія сільради з питань дотримання законності, запобігання корупції, депутатської діяльності, етики та регламенту, заслухавши інформацію голови ГО “Громада Гори” про факти порушення законів України чинним сільським головою.

     Крім того, сесія повторно розгляне питання розпуску Виконавчого комітету Гірської сільради VІІ скликання. Недовіру виконкому висловили депутати 18 травня, після чого Р.Дмитрів заветував це рішення. 

      Депутати також повторно розглянуть питання щодо скасування рішення сільради № 194-6-VІІ від 4 березня 2016 р. «Про затвердження змін до детального плану території під будівництво будинку культури та об’єктів інфраструктури між вулицями Центральна, Шкільна, Франка та Пушкіна на площі 12,0 га в с. Гора». Це рішення, завдяки якому можлива незаконна будова багатоповерхівок на вул.Пушкіна,32а, депутати також відмінили 18 травня, але голова сільради його теж заветував.

    Щоб подолати вето,  потрібна підтримка щонайменше 15 депутатів із 22.

ГО «Громада Гори» закликає мешканців села відвідати засідання сесії. Не можна зволікати і стояти осторонь важливих справ, мовчки спостерігати за порушенням наших прав!

Поширити з....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin