Гірська ОТГ #ГірськаОТГ

     Вітаю нас, друзі.

     Ми встигли.  Пройшли всю процедуру і подали всі документи.

     Ми виконали ВСЕ від нас залежне, щоб вистраждана нами Гірська ОТГ в складі сіл Гора, Мартусівка, Ревне та Затишне була внесена до перспективного плану об’єднаних громад Київської області.  Нами пройдена вся необхідна процедура створення ОТГ згідно Закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Всі документи сьогодні подані до Київської обласної державної адміністрації (КОДА). 

     Тепер очікуємо на позитивний висновок з КОДА. Враховуючи високу спроможність нашої об’єднаної громади, її згуртованість та одностайність в бажанні саме такого формату об’єднання,  сподіваємося що голова КОДА видасть відповідне розпорядження вже найближчим часом.

     Окремо хочеться відмітити роботу активу громад наших сіл. Саме завдяки невтомній волонтерській роботі простих, але дуже активних, членів наших громад було досягнуто такого результату.

     Протягом тривалого часу ми цілеспрямовано працювали: була проведена величезна аналітична робота, вивчено закон та методичні рекомендації, зібрані всі необхідні технічні та економічні дані, проведені необхідні розрахунки. Паралельно з тим велась активна роз’яснювальна робота, були походи «в люди», обговорення на «сходках», зібрані сотні підписів жителів сіл за таке об’єднання. Не припинялось обговорення та відстоювання такого формату об’єднання і в соціальних мережах.

     І тепер, зусиллями наших активістів (в кожному селі), маємо чітку та однозначну позицію практично ВСІХ жителів сіл Гора, Мартусівка, Ревне та Затишне. МИ хочемо бути Гірською сільською об’єднаною територіальною громадою. В яку будуть входити села Гора, Мартусівка, Ревне та Затишне.  Це воля жителів наших сіл.

     І ми будемо дуже вдячні, якщо всі владні структури, від яких залежить майбутнє такого об’єднання ПОЧУЮТЬ НАС, і без зволікань ПІДТРИМАЮТЬ бажання людей створити Гірську ОТГ. Ми впевнені, що наша ГІРСЬКА ОТГ буде зразковим прикладом місцевого самоврядування для всієї України.

 

                                                           Карасевич Олександр,  ГО “Громада Гори”

Поширити з....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin