ЕЛЕКТРОННИЙ ЯРМАРОК «ТЕРИТОРІЯ ЗМІН»

Доброго дня, шановна Громадо! Час поставив нас перед новим викликом! Весь світ і наша країна в тому числі стикнулись з глобальною епідемією. І те, як ми переживемо її, залежить виключно від нас самих.

Для координації дій активних людей з усіх наших сіл Громадська спілка «Територія Змін!», разом з ГО «Громада Гори», ГО «Громада Мартусівки» та ГО «Ревне» вирішили створити ГРОМАДСЬКИЙ ШТАБ ВЗАЄМОДОПОМОГИ «ТЕРИТОРІЯ ЗМІН».

Його основним завданням є посильна допомога нашій Громаді з найменшими втратами пережити пандемію коронавірусу. У Бориспільському районі вже є підтверджені випадки інфікування на COVID 19. Кабінет міністрів України запровадив режим надзвичайної ситуації по всій Україні. Основним рецептом боротьби з вірусом є самоізоляція або іншими словами КАРАНТИН.

Ситуація складна. Місцевий бізнес несе шалені втрати. Порушені звичні механізми купівлі-продажу товарів та послуг, люди дезорієнтовані. 

Гостро постає питання, як забезпечити себе всім необхідним. Саме зараз потрібно скласти чіткий план дій і самоорганізуватися. 

Насправді наша громада давно готова до цього, бо у нас є інструменти обміну інформацією. Це і сторінки в мережі Facebook, і різні групи в вайбері, телеграмі. Тепер потрібно тільки цим грамотно скористатися.

Значна частина населення наших сіл інтегрована у такі великі міста як Київ та Бориспіль. Більшість закупок люди роблять там. Багато хто купував товари на ярмарках та ринках, які зараз не працюють. Бізнесмени, які були орієнтовані здебільшого на Київ чи Бориспіль, наразі втратили повноцінну можливість комунікації з цими містами. До того ж приватні підприємці, які торгували на місцевих ринках взагалі позбавлені можливості нормально працювати. Подібні проблеми в економіці будуть тривалими, тож потрібно якось навчитись жити і працювати в нових реаліях.

Громадська спілка «Територія Змін» пропонує провести «інвентаризацію» місцевого бізнесу, щоб громада знала, що і де можна придбати в наших селах. Сподіваємося, що це буде підтримкою місцевому бізнесу, оскільки таким чином можна розширити коло клієнтів і хоч якось пережити ці складні часи.

Для реалізації цього задуму ми запустили проєкт ЕЛЕКТРОННИЙ ЯРМАРОК «ТЕРИТОРІЯ ЗМІН».  Його суть полягає в тому, щоб в умовах жорсткого карантину допомогти нашим жителям безпечно та зручно купувати необхідні товари та послуги, а продавцям запропонувати віртуальний майданчик для комунікації з покупцями та налагодженню прямих продажів. Фактично це «онлайн торгівля» на місцевому рівні.

У соціальних мережах: у Вайбері, в ФБ-групах

 «Гірська ОТГ – ТЕРИТОРІЯ ЗМІН»

«Громада с.Гора»,

 «Гірська ОТГ – РЕКЛАМА» 

ми розмістили посилання на електронну таблицю, яку постійно будемо наповнювати контактами продавців та переліком товарних пропозицій. 

І кожен житель зможе, переглянувши цю таблицю, напряму зв’язатися з потрібним продавцем, щоб замовити собі онлайн-доставку потрібного йому товару. 

Щоб внести свої контактні дані до таблиці, підприємцям та місцевому бізнесу достатньо заповнити невеличкий електронний ОПИТУВАЛЬНИК, який розміщено там же в таблиці. Саму таблицю можна також знайти за QR-кодом:

Таким чином ми розраховуємо підтримати місцевий бізнес та покращити доступ до товарів та послуг усім жителям Гірської ОТГ. Як в умовах карантину, так і в подальшому.

Отже, запрошуємо місцевих підприємців, які надають послуги або продають будь-які товари долучатися до цієї ініціативи.

Саме зараз настав той час, коли ми всі маємо користуватися гаслом: 

Свій до свого по своє!

Олександр Карасевич

с. Гора

Поширити з....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin