Досить грати з шулерами!

Після перегляду відео останньої сесії Гірської сільської ради я вчергове відчула себе людиною, яку намагаються обдурити шулери.
Цього разу Дмитрів і Галач з нами грають в наперстки. А кулькою під ними є примарний будинок творчості. Іронія гри в тому, що при виборі будь-якого з варіантів Дмитріва, під наперстком буде порожнеча.

Поясню, чому так.

На позачерговій (!!!) сесії минулого тижня голова села з напором лобіював ухвалити термінове (???) рішення про передачу селу в аренду приміщення по вул.Науки1, що належить Академії наук України.
При тому жодних розрахунків, які кошти витратить на це сільський бюджет, не проводилось. А приміщення то проблемне і потребує дуже дороговартісного капітального ремонту в кілька мільйонів гривень. На доречні запитання депутатів “Єдності” щодо витрат на ремонт та майбутнє утримання приміщення, відповіді не було, тому що ніхто цього не планував. А рішення від депутатів Дмитрів буквально вимагав ухвалити негайно. До речі, підтвердив необхідність багатомільонного ремонту будівлі. Одним з аргументів тиску голова навів те, що сільська рада ще 2 роки назад звернулась до академії про надання цього приміщення в аренду під будинок творчості і протягом цих років питання розглядалось і велись перемовини.

І тут, увага, питання!!!

Якщо в 2016 році активно просувалось питання аренди будівлі Академії, то про який будинок творчості нам розповідали під час акцій протесту проти багатоповерхівок на вул.Пушкіна 32А??? Адже тоді розмінною монетою за згоду горян на забудову Дмитрів як раз намагався виставити майбутній клуб/будинок творчості, який обіцяв побудувати забудовник.

Можу запевнити вас, горяни, що ані в першому, ані в другому випадку, нам не побачити омріяного будинку творчості.
Але обидва варіанти є дуже зручними інструментами для відмивання коштів бюджету Гори і наповнювання кишені голови з компанією подєльників мільйонами гривень.
Тільки замислитесь: нам пропонують зробити дорожезний ремонт в чужій будівлі, та й ще руками нашого Горянина і любителя (без)тендерних афер Галача.

Це я вже не прогнозую наслідків можливої майбутньої приватизації будівлі Академії. А це може статись цілком реально. І тоді новий власник запросто вижене нас на двір.
Нагадую, що за цією ж адресою арендує площі компанія дружини Дмитріва ТОВ “Роял Кейтерінг”.
Немає ніяких гарантій, що цей ремонт село робитиме зовсім не для діточок.

А чи є вихід, адже нам дуже потрібен будинок творчості в селі. І це правда.

Відповідь у інтерв’ю Дмитріва в грудневій газеті за 2015 рік:
“Через рік в нашому селі буде квітучий парк і двоповерховий будинок творчості…”

Пройшло більше 2х років. Немає нічого.
Але нагадаю, що в березні спливає термін передачі в аренду Горянину земельної ділянки на вул.Пушкіна 32А. Як раз час депутатам проявити свою підтримку населенню і побудувати за сільрадою довгоочікуваний парк, будинок творчості (власний, а не арендований), да там ще й для справжніх інвесторів залишиться поле діяльності.

А тим часом голова підписує неправомірне рішення по аренді : попри те, що необхідної кількості голосів ЗА не набралось (їх має бути 12 мінімум), він підписує, що “рішення ПРИЙНЯТЕ”. Що це оговорочка по Фрейду, чи чергова схема?

Досить грати з шулерами!!!!

Наталя Лютікова

Поширити з....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin