Амброзії бій!

Шановні односельці! Літо добігає свого кінця і ГО «Громада Гори» ще раз закликає кожного з вас прикласти максимум зусиль для боротьби з амброзією. Зараз саме час приділити прискіпливу увагу цьому бур’яну, регулярно викошувати свої прибудинкові території і занедбані ділянки, щоб не допустити цвітіння та дозрівання насіння. Виконуючи цю умову, ми досягнемо двох позитивних моментів: людям, які схильні до алергічних реакцій, стане краще, істотно зменшиться кількість насіння, а отже, кількість рослин на наступні роки. Основна наша мета – не допустити розмноження рослини.

Нагадаємо, що найбільшу небезпеку для здоров’я людини становить пилок під час цвітіння амброзії. Він є основною причиною алергічних реакцій у вигляді закладення носу, сльозотечі, ринітів, кон’юнктивітів, висипів на шкірі та загострення бронхіальної астми. З кожним роком кількість людей і особливо дітей, що страждають від дії амброзії збільшується. Люди, які раніше ніяк не реагували на амброзію – тепер відчувають усю її шкідливість.

Ще у лютому цього року членом ГО «Громада Гори» Олесею Карпенко було ініційовано створення робочої групи по боротьбі з амброзією разом з сільською радою. Було розроблено програму по боротьбі з цим бур’яном. У середині травня програма була готова для винесення на сесію та затвердження депутатами, для чого її надіслали заступнику голови Галачу А.А. Після того члени ГО «Громада Гори» організували акцію боротьби з амброзією, впродовж якої виривали цей бур’ян з корінням біля дитячих майданчиків на Жучкиному і Сажал

Не залишайтесь осторонь,не вважайте, що це не ваша проблема, зробіть усе залежне від вас! Амброзія – біда, яку можна подолати лише гуртом і лише при постійній і наполегливій праці. Її результати можна буде побачити не зразу, а за декілька років, та повірте, вони вас вразять! А зараз – до роботи!

ці. Сільська рада в свою чергу не поспішала виносити програму по боротьбі з амброзією на обговорення депутатам. Лише на початку серпня, коли до цвітіння залишились лічені дні, голова скликав позачергову сесію на якій, нарешті, затвердили програму і виділили під неї 50 тис. грн. Варто зазначити, що позачергова сесія була скликана лише після того, як діячі ГО «Громада Гори» завітали до голови з величезним букетом амброзії.

Зараз сільська рада запрошує на тимчасову роботу людей, які бажають косити траву. Насамперед амброзію. За детальною інформацією звертайтесь до сільської ради.

 

Любов Сокольцова

Поширити з....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin