Про дорожні знаки та обіцянки

Село Гора є унікальним. Лише у нас, серед усіх населених пунктів району, відсутні дорожні знаки на вулицях, що призводить до аварійних ситуацій.
Проект організації дорожнього руху, в якому розписана схема встановлення дорожніх знаків на наших вулицях, погоджено і затверджено ще в липні минулого року. Маючи резерв бюджетних коштів, сільрада чомусь не поспішала і до цього часу не оголосила тендер на виконавця робіт по втіленню цього проекту в життя. Можливо, просто не хоче чи не вміє працювати по-новому: через прозорі процедури та із залученням фахівців.
Як приклад недолугості роботи сільської ради – перехрестя вул. Мічуріна-Грушевського. Воно є маркером діяльності сільради та голови. Вже рік жителі вул. Мічуріна благають обмежити швидкість по цій вулиці. Писали колективні звернення, збирали мітинги та сходки, ходили на сесії. Голова обіцяв громаді вирішити це питання ще в минулому році, але віз і нині там. Потуги якісь були, але це виглядало наче знущання над людьми. Чому саме?
Облаштування «лежачих поліцейських»
Пізньої осені встановили «лежачі поліцейські» на Грушевського замість Мічуріна. Після численних скарг та резонансу в соцмережах поклеїли «обрубки» «поліцейських» на Мічуріна, де тепер всі автомобілі їздять зигзагами. Це не додало безпеки проїзду цього перехрестя.
Самовільне встановлення дорожніх знаків
10 березня невідомі особи, що не мали з собою ніяких дозвільних документів, встановили на цьому перехресті дорожні знаки, які роблять Мічуріна ГОЛОВНОЮ вулицею. Тепер ніщо не заважає пролітати це перехрестя на шаленій швидкості, бо не треба керуватись правилом «дати дорогу транспортним засобам, що наближаються праворуч». Крім того, встановлення знаків лише на одному перехресті є неприпустимим. Отже, вся вулиця Мічуріна до лісу тепер теоретично ГОЛОВНА. Але знаків «дати дорогу» на прилеглих вулицях немає, що може стати причиною аварійних ситуацій через неадекватність логіки встановлення та відсутності частини дорожніх знаків.
Фінансовий аспект
Невідомо, за які кошти і на підставі яких документів виконано монтаж цих дорожніх знаків, оскільки роботи не погоджувалися на сесії сільради і офіційно не оплачувались.
Отже проблема не вирішена, а навіть поглибилась. Складається враження, що наш голова опікується не безпекою жителів вул. Мічуріна та діточок, що кожного дня тут ходять до садочка, а лише намагається зробити комфортний проїзд вулицею для «еліти» із «Парк Хаусу».
В будь-якому разі редакція буде тримати питання дорожніх знаків на контролі та інформуватиме громаду про дії влади в цьому питанні.