БРЕХНЯ ТА МАНІПУЛЯЦІЇ ЯК ОСНОВА КЕРУВАННЯ

Вони нам брешуть нагло й цинічно, вважаючи нас усіх дурнями.

Нам кажуть, що в селі немає землі, але для Тищенка з Харкова, Гуріна з Житомирської області та Какуна з Києва земля знайшлася.

Вони ставлять собі величезні зарплати та виплачують кишеньковим активістам колосальні премії, але спортсменам, які пішли проти волі голови і відстоюють спортивні майданчики, не виплачують передбачені положенням виплати за перемоги в спортивних змаганнях.

Через неналежну роботу правоохоронної системи Дмитріву і Ко все сходить з рук. Адже ми викрили достатньо фактів, що підтверджують вчинення злочинів теперішнім головою та його оточенням, але ходу цим справам не дають.

Влада створила й постійно використовує для виправдання своїх дій знаних всім селом майстрів брехні. Аси цієї чорної справи – чемпіони по брехні, навіть створили собі відповідні групи в соцмережах, за гроші громади випускають газету «Інформаційний бюлетень», де співають дифірамби голові та обливають брудом незгодних. Ці «спеціалісти» постійно отримують інструктаж, тому що в один і той же час, різними майстрами брехні говоряться одні й ті  ж неправдиві речі, одні й ті ж виправдання за виявленими фактами беззаконня та свавілля влади. Ці аси постійно переводять увагу селян від основної теми на другорядні. Наприклад,  епізод з коньяком «Метакса» в холодильнику сільради всі пам’ятають, а той ганебний факт, що Дмитрів та Галач порушили право депутата на невідкладний прийом для отримання інформації від головного бухгалтера (фактично перешкоджали роботі депутатів (ст. 351 Кримінального кодексу), завдяки кишеньковим брехунам відійшов на другий план. Те, що хтось заглянув в холодильник в сільраді, аси маніпуляції зробили більшим злочином, ніж перешкоджання законній роботі депутатів.

Ті, хто засідає в їдальні сільради, вважають себе неперевершеними, думають, що вони непереможні чемпіони. «Ми красавци! Ані аб@ср@лісь!» – саме таку фразу якось використав Дмитрів по відношенню до депутатів «Єдності» в прямому ефірі після сесії. І схоже, їм дійсно вдається тримати в дурнях чималу частину мешканців села.

Лицемірство – ще одна  ознака команди голови. Нещодавно за допомогою «активісток», обласканих преміями від сільради, обдурили групу людей: нібито депутати групи «Єдність» не бажають, щоб в селі був будинок творчості. Але це неправда. Депутати ще влітку визначилися розмістити будинок творчості разом зі сквером на земельній ділянці, яку ми всі разом вирвали з лап Дмитріва, не давши йому забудувати багатоповерхівками ділянку на Пушкіна 32а. До того ж, районна рада в серпні 2018 р. внесла цей об’єкт до програми розвитку району.

То яку ж мету насправді переслідує Дмитрів? Можливо, він не втратив надії скористатися для власного збагачення вільною комунальною ділянкою 1,6 Га біля сільради? Тому йому потрібно розмістити хоч десь будинок творчості. І йому байдуже, що будівля на вулиці Науки непридатна для перебування там дітей. А для приведення її у відповідність до санітарних норм потрібна колосальна сума. Уявіть, що тільки на проект ремонту команда голови планувала 200 тис. грн.! Враховуючи досвід з садочком, ремонт потягне не менше 10 млн. При цьому, будівля не є власністю громади. І як бонус він отримав конфлікт між односельцями на рівному місці.

Подібна ситуація і з дитячим садочком. По селу пустили брехню, що депутати «Єдності» проти ремонту садочку.  Насправді ці депутати бажають провести ремонт садочка, але вони проти закриття садочка на рік, а може і більше. Ці депутати проти витрачання на ремонт «по-дмитрівськи» 18,5 млн. грн., а це близько половини вартості будівництва нової сучасної дошкільної установи! Депутати проти того, що при витрачанні такої колосальної суми ми не вирішимо проблему дошкільної освіти, адже місць в садочку від капітального ремонту за 18,5 млн. не збільшиться.  Крім того, депутати запропонували варіант вирішення поточних проблем в садочку за помірні витрати. Але це не вписується в плани голови, і він своєю улюбленою зброєю – брехнею – знову  налаштовує горян на сварки і непорозуміння.

Дмитрів є нетерпимим до проектів, які ініціював не він. Щоб такі проекти не були здійснені, голова не перебирає в прийомах. Він в будь-який можливий спосіб затягує розгляд питання. Доходило навіть до того, що підписані договори зникали в сільраді (напевно, саме за це секретар ради Людмила Шершень отримує найбільшу в апараті заробітну платню). Улюблений прийом – це придумати такий проект, який би був противагою тому, що запропонували інші. Головна відмінність проектів від голови – надмірний кошторис, мінімальні можливості для контролю витрачання коштів. Саме через такі маніпуляції Дмитріва ми так і не змогли в 2018 р. побудувати спортивні майданчики на Шкільній.

Тиск на депутатів «Єдності» не припиняється. Систематичні безпідставні звинувачення, брехня, образи, відмова призначати сесії на час та дату, зручну для депутатської більшості, оголошення перерви, щоб зірвати розгляд питань і повторно скликати сесію, вето на рішення більшості, натравлювання виборців та навіть членів родини на депутатів – це звичайний набір інструментів Дмитріва для боротьби з непокірними. І сподівань, що він змінить свої методи роботи, немає. Є один лише вихід – достроково припинити повноваження голови. І для цього необхідно 15 голосів депутатів.

А тим часом територія брехні постійно розширюється владою та вже перейшла за межі нашого села.

Тож аналізуйте те, про що вам кажуть. Не вірте в абсурдну неправду, якою залили інформаційний простір нашого села. Перевіряйте інформацію. І найголовніше – поважайте один до одного. Не дозволяйте їм нас пересварити. Пам’ятайте, Дмитрів і майже весь склад апарату сільради – це чужинці, які не живуть в нашому селі. Вони прийшли та й пішли, а нам з вами тут жити.

Редакція