18 травня 2017 о 10.00 відбудеться 3-те пленарне засідання 34 сесії Гірської сільської ради

Бориспільський район
ГІРСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА

від 10 травня 2017 року № 15

Про скликання третього пленарного
засідання тридцять четвертої сесії
Гірської сільської ради

Відповідно до п.8 ч.8 ст.42, ч.1 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та регламенту роботи Гірської сільської ради VІІ скликання, В И Р І Ш И В:

1. Скликати третє пленарне засідання тридцять четвертої сесії Гірської сільської ради на 18 травня 2017 року о 10-00 годині.
2. Третє пленарне засідання тридцять четвертої сесії Гірської сільської ради провести в приміщенні Гірської сільської ради за адресою: с. Гора, вул. Центральна, 5.
3. Секретарю сільської ради оприлюднити це розпорядження та повідомити депутатів про дату, час та місце проведення третього пленарного засідання тридцять четвертого сесії сільської ради.

Сільський голова Р.М.Дмитрів