ВИБІР 7-го ОКРУГУ

1 квітня на окрузі №7 (вул. Грушевського 1, Науки 2-5) відбулись проміжні вибори депутата Гірської сільради. У перегонах взяли участь 6 кандидатів: Олександр Кульчицький, Андріан Галач, Олег Свириденко, Сергій Ярмак, Ігор Ярмак, Сергій Набок.

   Голосування пройшло спокійно, прозоро та демократично, а ось передвиборчі перегони були досить жвавими та багатими на події. Найбільш активно свою агітаційну кампанію проводили голова ГО «Громада Гори» Кульчицький та заступник голови сільради Галач, який заради мандата депутата готовий був позбутись своєї посади.

    Не обійшлось без прикрих випадків. Галач в бажанні скомпрометувати свого найсильнішого опонента зганьбився сам.  Дітей з місцевого осередку ПЛАСТу, які прийшли з допомогою до одинокої бабусі, звинуватили в підкупі виборців. Посадовець зупинив дітей серед вулиці, заглядав в їхні речі, викликав поліцію і при цьому не повідомив батьків. Усе це лише тому, що Кульчицький свого часу був організатором осередку ПЛАСТу в селі. Виховники дітей були обурені такою поведінкою Галача і написали звернення до сільради з вимогою принести публічні вибачення дітям. На жаль, ні відповіді, ні вибачень і до сьогодні не отримали. Кримінальне впровадження закрите за відсутністю ознак злочину.

    На вибори прийшов 101 виборець із зареєстрованих 136, що становить понад 74%. Це дуже висока активність. Для прикладу, у Великоолександрівській сільраді на проміжних виборах явка була не більше 25%.  Це говорить про те, що наші громадяни глибоко залучені в політичний процес і їм не байдуже, кому довірити вирішення своїх проблем. Вони усвідомлюють важливість свого вибору і більше не хочуть покладатись на «авось».

   Проголосувати прийшли і місцеві роми.  Бажання віддати голос виявляли навіть не зареєстровані на цьому окрузі. Декілька разів одна й та сама людина приводила групу ромів для голосування.  І ця ж людина (цей факт зафіксований на відео) радила голосувати за Галача, який був першим у списку кандидатів у виборчому бюлетені.

    За Кульчицького проголосували 52 виборці, що складає понад 50% голосів. Це тверда і переконлива перемога. Люди покладають свої надії на нову генерацію, на молодих, активних, дієвих людей, які не словом, а ділом доводять своє щире бажання зробити наше село комфортним для проживання. Ця перемога – це свідчення того, що стара система хоч і повільно, але відмирає. І з нею разом відійдуть в минуле недолугі чиновники, які не здатні до впровадження системних змін і лише паразитують на нашому бюджеті.

Галача підтримав 31 виборець, Свириденка – 8, Сергія Ярмака – 7, Ігоря Ярмака – 2. За Набока не проголосував ніхто.

    З перших днів після обрання новий депутат жваво взявся до роботи. Він зустрічається з жителями округу, обговорює з ними проблеми, активно працює на сесіях сільради, увійшов до депутатської групи «Єдність». Завдяки його активній роботі вже вдалося зекономити понад 100 тис грн для бюджету села.

Впевнена, що це лише початок, і що надалі Кульчицький плідно працюватиме в інтересах своїх виборців та жителів села і сторицею виправдає надану йому довіру.

Любов Сокольцова

Поширити з....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin