Встановлення меморіальної дошки

13 жовтня у нашому селі відкрили меморіальну дошку Миколі Березовому – горянину, який загинув понад три роки тому у зоні антитерористичної операції під Іловайськом.

Дошку встановили на фасаді Гірської школи. На цій церемонії були присутні діти Миколи Березового Іванка та Устим, які навчаються в нашій школі, його дружина Тетяна Чорновол. Серед присутніх не стримував сліз і Дрьомін Сергій Іванович – батько Андрія Дрьоміна, рятуючи якого загинув Микола.

Віддати шану герою прийшли також старшокласники, мешканці села та гості.

Із словами глибокої вдячності Березовому та словами підтримки його родині звернулися до присутніх голова ГО «Громада Гори»  Олександр Кульчицький та директор школи Андрій Гутовський. Дуже зворушливою була розповідь дружини Тетяни та доньки Іванки про чоловіка та батька, який ніколи не повернеться до своєї домівки.

З ініціативою про встановлення дошки виступила ГО “Громада Гори”. Акція відбулася за підтримки Бориспільської райдержадміністрації. Кошти на виготовлення дошки зібрала громада села під час фестивалю Гора Сусіди FEST. Вартість дошки становить 1 700 грн.

Ми щиро вдячні всім, хто долучився до організації заходу, а також тим, хто знайшов час та вшанував нашого загиблого земляка. Особлива подяка за підтримку Голові Бориспільської РДА Олександру Туренку, директору школи Гутовському, голові батьківського комітету школи Світлані Якимчук та депутату Гірської сільської ради Олександру Карасевичу.

Раїса Шевченко

Поширити з....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin