Про МАНІПУЛЯЦІЇ і втрату самоконтролю (і про ЗРАДУ)

Про МАНІПУЛЯЦІЇ.

Сьогодні НЕ ВІДБУЛОСЬ друге засідання 32 сесії сільської ради. Чому друге? Бо перше засідання було самоправно, всупереч регламенту, закрите Головою с/ради Дмитрів Р.М.
А яка причина, спитаєте ви? Причина проста – на сесію виносилось питання про «надання дозволу на складання технічної документації із встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ТОВ «Добробут Буд». Цим рішенням він хоче провести узаконення технічної документації по будівництву висоток на Пушкіна 32А. Бо зараз у забудовника великі проблеми з документами на це будівництво. І зрозумівши, що це рішення не набере необхідної кількості голосів, голова вирішив сесію зірвати. Таким нехитрим способом він планував пізніше, не закриваючи сесію, «добрати» необхідних депутатів і проголосувати так, як йому треба.

Але щось пішло не так! Думаю, кісткою в горлі став велелюдний мітинг протесту 5 березня під сільрадою та мій проект про відміну затвердження того детального плану, по якому і прописувалась вся документація на забудову. Після цього, думаю, умовно «провладні» депутати опинились в складному положенні – віддати голоси за забудову вони не можуть без суттєвих іміджевих втрат – СЕЛО їм цього не простить. Тому і бояться прийти на сесію показати свою позицію. А без них провести сесію і остаточно «завалити» шкурне питання голова вже не захотів. Скоріше за все, був присутній зі сторони голови обзвон “залізобетонно провладних” депутатів з вимогою не приходити на сесію для її зриву за відсутністю кворуму. Бо за присутності ще 3-х депутатів можна було провести сесію.
І тоді була небезпека отримати результативне голосування по проекту відміни затвердження детального плану, після чого будівництво висоток під сільрадою можна було б прикривати остаточно.

Про втрату САМОКОНТРОЛЮ. Для розуміння подальших подій треба оцінити діючих осіб. На сесію прийшли: 9 депутатів, Голова (що запізнився на 15 хвилин призначеного терміну НИМ скликаної сесії) та десь півтора десятка жителів села, що хотіли задати запитання, отримати певну інформацію і висловити свої думки. Ці люди, що прийшли на сесію, витратили свій особистий чи робочий час, хтось спеціально не пішов на роботу щоб обговорити проблеми села із ДЕПУТАТАМИ та ГОЛОВОЮ! А в депутатів та голови НЕМАЄ часу, у них РОБОТА! То може все таки давайте сесії проводити по СУБОТАХ, щоб в ДЕПУТАТІВ була можливість потрапити на сесію ради!

Так от, з таким настроєм наш Голова, ігноруючи присутність Громади на зібранні, банально заявляє що кворуму нема, ідіть всі (на..ер) додому. Кіна не буде. Тобто обговорити з присутніми депутатами, з жителями села питання, винесені в РІЗНЕ, відповісти на запитання «наш царь» не вважає за потрібне. Не дивно, що таке хамське відношення до людей викликає обурення все більшої кількості жителів нашого села. І коли присутній Олександр Кульчицький попросив голову повернутись на своє робоче місце, він не винайшов нічого кращого, як розпустити руки. Язика вже давно почав розпускати – тепер дійшло і до рук. Хто правий а хто ні – вирішить суд, ми просто констатуємо факт НЕВРІВНОВАЖЕНОСТІ, АГРЕСИВНОСТІ та просто ХАМСТВА по відношенню до людей. На відео все видно, більше коментувати нічого.

Чи потрібен селу ТАКИЙ голова, ось в чому питання?!

Олександр Карасевич

youtube.com/19e00449-5a8d-481e-bf2d-5f7103cbee8c