Дмитро Карбовський

округ №1

34 роки

Житель с. Гора.

Член ГС «Територія Змін» та ГО «Громада Гори».

Працює в Міжнародному аеропорту «Бориспіль», командир відділення пожежної команди у Службі аварійно-рятувального та протипожежного забезпечення польотів.

Освіта: завершує навчання на 5 курсі Національного Університету Харчових Технологій. Факультет – галузеве машинобудування, спеціальність – інженер-механік.

Одружений, має сина 7 років.

Контактний телефон:     093 010 89 69

Програма дій для округу
  • Буду сприяти завершенню будівництва нової школи, початку будівництва нового дитячого садочку та будинку дитячої та юнацької творчості.
  • Прикладу максимум зусиль для відновлення озера Сажалка та облаштування парку біля нього.
  • Ініціюватиму забезпечення ТРАНСПОРТУВАННЯ ДІТЕЙ до школи та дитячого садочку на постійній основі за рахунок придбання нового шкільного автобусу.
  • Докладу максимум зусиль для модернізації водогону, встановлення та облаштування артезіанської свердловини
  • Ініціюватиму висадження нових дерев в санітарній зоні траси для захисту села від шуму і шкідливих газів
  • Займатимусь вирішенням питання облаштування водовідведення по вулицях округу, будівництва тротуарів та ремонту доріг.
  • Наполягатиму на будівництві лікарні та пожежного ДЕПО.
  • Докладу максимум зусиль для вирішення проблеми постійних відключень в електромережі для забезпечення якісного надання послуг для жителів села.
  • Гарантую соціальний захист кожного жителя округу, хто цього потребує. Забезпечення «Соціальною карткою жителя Гірської громади» пенсіонерів, людей з інвалідністю, учасників бойових дій, багатодітних, інших незахищених категорій.
  • Буду всебічно сприяти розвитку та популяризації спорту в Гірській ОТГ.