ГораСусідиFEST

ГО «Громада Гори» започатковує щорічний традиційний фестиваль «ГораСусідиFEST», який відбудеться 24 вересня 2017 року на території сільського стідаону села Гора.

Мета фестивалю: популяризація села, створення майданчику для знайомства та можливість показати себе, об’єднання всіх жителів Гори у міцну громаду. В рамках фестивалю плануємо зібрати кошти на меморіальну дошку Миколі Березовому.

Ідея фестивалю : зібрати на одному майданчику (сільський стадіон) жителів села, сусідів, які будуть ділитися тим, що вміють робити найкраще. Наприклад готувати їжу (один з основних елементів), проводити майстер-класи, похвалитися своїм хобі, тощо.

Також буде облаштована сцена, на якій будуть виступати місцеві таланти та запрошені артисти.

Запрошуємо всіх жителів села долучатися до участі у нашому фестивалі.

Тим, хто хоче взяти участь у фестивалі в якості учасника-організатора – з кулінарними стравами, майстер-класом чи іншою активністю – дзвоніть за телефоном 050-282-39-66 або надсилайте повідомлення чи контактний номер (ми з Вами зв’яжемося).

Для решти учасників, які планують взяти участь у фестивалі в якості відвідувачів – беріть гарний настрій, дітей та друзів і підходьте на сільський стадіон 24 вересня. Початок о 12:00 годині. Всі активності будуть тривати аж до 19:00 вечора.

До зустрічі на фестивалі.

Поширити з....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin