Голова села Гора Дмитрів віддав комунальну землю своєму харківському бізнес-партнеру

Ну що, шановні сусіди? Здається, ми докотилися до прірви.  

ДмитрівДмитрів, за німого голосування частини депутатів, віддав комунальну землю  своєму партнеру, співзасновнику компанії «Роял Кейтерінг», Євгену Тищенко.  Всі ж знають, що фактично ця компанія належить Дмитріву, а керує нею його дружина – ще одна спів засновниця. ФАКТИЧНО Дмитрів ЗАБРАВ цю ЗЕМЛЮ СОБІ (ми ж не діти, і розуміємо що до чого). Для людей – закон, а для себе – земля!

Нарешті стало зрозуміло, чому немає землі в Горі для АТОвців, для місцевих, для тих, хто оббиває пороги сільради не один рік. Вам не один раз доводилось чути від можновладців, що «землі в селі немає», «Шиян (попередня голова села) все пороздавала», «немає ані клаптика вільної комунальної землі». Ми всі майже повірили в те.

Адже що-що, а міну «святої людини» новоявлений господар села Дмитрів регулярно вдягає. А тим часом, відрізає земельку сільську і переоформлює на своїх подільників. Так, як стало відомо ГО «Громада Гори», протягом останнього року голова разом з поплічниками готували і реалізовували операцію «подаруй землю другу».

Сільрада провела  інвентаризацію ділянок в селі, але інформацію про її результати не оприлюднює, тримає у себе, для приватного, так би мовити користування.

В травні  2016 року до Гірської сільської ради звернувся такий собі пан Тищенко Євген Володимирович з міста Харкова.  Виявилось, що якимось дивом стало йому відомо про вільну земельну ділянку в мальовничому  куточку села Гора і попросив він дати дозвіл на оформлення документів по землеустрою та подальше надання у власність тої землі. Добра комісія розглянула, і дозволила харківському пану розробляти проект. Правда, один депутат був проти – Олександр Карасевич задавав багато питань, вимагав з’ясувати, що то за особа,  той Тищенко, як це так він землю знайшов, та ще в найдорожчій частині села, чому місцевим мешканцям не дають, а першому перехожому одразу дали, може варто по черзі і горян в пріоритет ставити. Але депутатам ті питання були не цікаві і рішення було прийняте: 4 голоси проти 1. Слідом за рішенням комісії і сільська рада на чолі з Дмитрівим проголосували за погодження процедури землеустрою.

А вже  в листопаді 2017 року  на сесію Гірської сільської ради було винесено питання щодо відведення даної земельної ділянки  площею 0,1255 га Тищенку Є.В.  Я була присутня на тій сесії, на яку навіть спеціально прийшов голова Дмитрів, хоча й був чи то на лікарняному, чи то в учбовій відпустці. Прийшов і сів поряд  з головуючою, напевно, щоб не здригнулась рука депутатів, і щоб підписали вони позитивне рішення. Тому доводиться весь час особисто контролювати важливі події. Але є й ті депутати, які або продалися за обіцянки або дійсно здатні тільки ручку тримати і бездумно ставити підписи там, де накажуть. Бо інакше як пояснити відверте нехтування інтересами горян на користь варягів з Чубинського, Харкова тощо?

ДмитрівОтже, не буду  вас втомлювати більше, фінал вже близько. 12 депутатів передали землю в Горі Тищенку Євгенію Володимировичу  – співзасновнику компанії «Роял Кейтерінг»,  бізнес партнеру та довіреній особі Романа Дмитріва та його дружини Вікторії Дмитрів.

Усі документи на підтвердження додаю. А ось і прізвища депутатів, що розписались в документі про КРАДІЖКУ і стали співучасниками ПОЛІТИЧНОЇ КОРУПЦІЇ::

Ничик О.О., Ніколаєнко В.В., Чівільдєєва Я.І., Потоцький В.В., Неплюєв К.А., Гурський С.В., Шершень Л.Ф., Бугіль О.І., Верозуб С.В., Андрієвський Б.І., Шевченко М.В., Степаненко Є.М.

Орієнтовна вартість земельної ділянки, відібраної цим голосуванням в села і громади становить близько 120 тис. доларів. Це більше 3 мільйонів гривень. Що ж – «гарному господарнику і керівнику з твердим характером» потрібна матеріальна підтримка. Звичайно що і цих мільйонів недостатньо, тому депутати будуть голосувати ще й за 300% премії цьому талановитому керівнику на наступній сесії.

Раджу виборцям поцікавитись, скільки перепало їхнім обранцям за це відчужене (вкрадене) в громади  майно (землю), чому поставили інтереси Тищенка-Дмитріва вище інтересів місцевих мешканців. А якщо ті будуть виправдовуватись, що не знали, то нехай відкликають свої підписи, і подають в скарги в прокуратуру на Дмитріва. Бо інакше або суд, або бунт. Терпіти далі вже не можна.

Ну що, горяни, чи не настав час істини? Чи не пора ставити крапку на випробовуванні людського терпіння? Спочатку комунальну землю під забудову, тепер вже відкрите привласнення?

Ця людина не здатна думати про людей, про нас з вами. Це вже очевидно навіть дітям. Давайте разом скажемо НІ Дмитріву і його оборудкам. Пора гнати його з села, поки його поплічники не розкрали останнє. Давайте разом наводити лад в Горі. Ми помилились, довірились чужій людині, але помилки треба виправляти. Обирайте своїх, місцевих, розумних і чесних, тих, хто не зрадить, тих, хто власними справами доводить любов до села.

Вимагаю від Дмитріва складення повноважень!

Пояснень вже не треба.

Дмитрів ГЕТЬ!!!!

Наталя Лютікова

Поширити з....
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin