ДЕРИБАН ЗЕМЛІ В СЕЛІ ГОРА СТАРТУВАВ!

В четвер на сесії пройшло ЗНАКОВЕ голосування. А саме за рішення № 880-46-VII.

Частина депутатів ради вирішила, що ЖИТЕЛЯМ СЕЛА ЗЕМЛЯ вже НЕ ПОТРІБНА, і, абсолютно спокійно проголосували за те, щоб БЕЗКОШТОВНО (читай «на шару») віддати земельну ділянку з кадастровим номером (3220883201:01:001:3081) розміром 12,5 соток у ВЛАСНІСТЬ громадянину Харкова Тищенко Є.В.. Ділянку можете побачити на фото з кадастру нижче.

Тобто ЧАСТИНА наших ДЕПУТАТІВ вирішила, що ЦЯ земля не потрібна багатодітним сім’ям, воїнам АТО, лікарям, вчителям і просто корінним жителям, які десятиліттями пишуть заяви на цю землю і оббивають пороги сільради для отримання такого дозволу!

З легким серцем ці депутати віддали цю землю абсолютно чужій селу людині! Та чого ж там, нехай помідорчики садить! У нас же ж цієї землі – кури не клюють! Паїв людських же неміряно – звідти і будемо земельку брать! Мабуть така думка в цих депутатів? А хто ж це у нас такі щедрі депутати, спитаєте ви? «Щедрих» людей треба знати!
Ось ці «герої» земельного дерибану:
1. Потоцький Василь Васильович, округ № 6
2. Верозуб Сергій Віталійович, округ № 16
3. Андрієвський Борис Іванович, округ № 18
4. Ніколаєнко Валентин Васильович, округ № 2
5. Ничик Олена Олександрівна, округ № 1
6. Чівільдєєва Яна Ігорівна, округ № 4
7. Гурський Сергій Володимирович, округ № 10
8. Шевченко Микола Вікторович, округ № 21
9. Степаненко Євгеній Валерійович, округ № 22
10. Шершень Людмила Феодосіївна, округ № 13
11. Бугіль Ольга Іванівна, округ № 14
12. Неплюєв Костянтин Анатольович , округ № 7.

Можливо ви скажете, що вони проголосували випадково, не усвідомлюючи того, кому віддають цю землю?! Так ні! І на цій сесії я закликав їх схаменутися, не гнівити ні людей ні бога, і не віддавати цю землю невідомо-відомо кому. Це питання вже виносилося раніше, на попередніх сесіях – і там я наголошував на неприйнятності роздачі сільської землі.

Але! Але враховуючи що земелька та НЕПРОСТА, понад трасою і дуже дорога в ціні (спитайте в «АВТ Баварія» ), то скидається все на те, що наш «вельмишановний» голова вже ДОМОВИВСЯ з чи?шанованими депутатами про УМОВИ ДЕРИБАНУ ЗЕМЕЛЬ ГОРИ. І які ОБ’ЇДКИ з панського столу будуть отримувати ТІ ДЕПУТАТИ, які будуть «ПРАВИЛЬНО» ГОЛОСУВАТИ на сесіях.
І це голосування було «МАРКЕРОМ», тим показником, що визначає, хто вже «ліг» під голову і буде його слухатись за «свої бонуси».

Так це, чи не так, покажуть наступні голосування. Не секрет, що Дмитрів спить і бачить щоби зняти нинішній незручний для нього склад виконкому, який не дає йому вільно «бєспрєдєльнічать» в НАШОМУ селі! Подивимось, в кого з цих депутатів підніметься рука проголосувати за зняття цього, не залежного від Дмитріва, виконкому. Перевіримо, хто остаточно втратив достоїнство і «віддався» Дмитріву за матеріальні блага.

Народ поки мовчить, але все бачить! Ставки високі! І за все доведеться відповідати!
#заСкількиПродалися?

Олександр Карасевич