В здоровому тілі – здоровий дух!

28 квітня в нашому лісі вдруге відбулися змагання з кросу «Крос-Кантрі Голден Форест Ран». Для найменших учасників дистанція була 500 м, а для дорослих – 3 і 5 км. Бажаючих пробігтись цього разу було більше, ніж восени. Завітали бігуни навіть з Харкова і з села Щасливого. Всього зареєструвалось понад 30 учасників.

Першими свою вправність з бігу показували діти. Жваві і непосидючі, вони були щирі у своїх почуттях і не приховували щастя від перемоги та розпачу від поразки. Серед молодших дітей перше місце здобула Дар’я Дідок. Друге місце посів Андрій Мельник, третє – Михайло Мазурок. Серед дітей 11-14 років перше місце в Аскольда Науменка, друге – в Нестора Науменка, третє – в Олександра Мотузки.

Дуже добре, що батьки прищеплюють своїм дітям любов до спорту і в цей день обрали для них саме таке дозвілля.

Відстань 3 кілометри долали чоловіки та жінки. Стрімко і дружно стартувавши на галявині, учасники поступово розділились і до фінішу приходили окремо.

Перше місце серед жінок посіла Катерина Федорук. Другою прибігла Карина Гайдай. Третє місце  в Тетяни Прокопчик.

Серед чоловіків першим фінішував Богдан Тищенко. Наступним став Андрій Питлик. Третє місце виборов Тимофій Єфремов.

Забіг в 5 кілометрів ризикнули подолати не багато бігунів. Тимофію Єфремову вистачило сил на обидві дистанції (3 і 5 км). На дистанції 5 км, він  прибіг четвертим. Прекрасний результат, враховуючи, що основні сили він витратив на забіг в 3 км.

Серед жінок знайшлися дві відчайдухи, які показали вельми хороші результати. Перше місце  посіла Галина В’язовська. Зовсім з невеличким відривом від неї до фінішу прийшла Олеся Карпенко.

У чоловіків переміг Олександр В’язовський. Друге місце – у Володимира Бойка. Третє  – у Валерія Тименка.

Серед тих чоловіків, кому за 35, перше місце виборов Микола Явний. Другим став Олег Михальчук.

Усіх переможців нагородили подяками та медалями. Місцевий фітнес клуб «GrandSport» надав 4 безкоштовних абонементи на місяць жінкам, які перемогли.

Захід пройшов у веселій, дружній атмосфері. І учасники, і глядачі отримали купу задоволення.

Основним організатором цієї події став Олександр Дідок, який багато бігає і знає усі тонкощі цього виду спорту. Наступний крос він пообіцяв восени. Гірська школа надала апаратуру для музичного супроводу. Андрій Риженков потурбувався про воду та фрукти для учасників. За сприяння виконавчого комітету Гірської сільради організували подяки і медалі.

Будемо сподіватись, що такі заходи стануть традиційними, і в них братимуть участь наші жителі і гості.

Бігати – це класно, корисно і модно в будь-якому віці. Ніколи не пізно почати займатись бігом. Тож починайте тренуватись і до зустрічі восени!