Сільська рада с. Гора

Округ 1
Вул.: Горіхова, Лісова, Яблунева, Зелена, Мисливська, Липова, Соснова, Квітнева буд.: 25-71, Польова буд.: 77-125, Західна, Тиха, Садова, Приозерна, Вишнева буд.: 90-125, Київська буд.: 90-114

Ничик Олена Олександрівна

Громадянка України, народилася 03.01.1981 р., освіта вища, безпартійна, ДПМА “Бориспіль”, Оператор ТЗК, місце проживання: с. Гора, Бориспільський р-н, Київська обл.

тел.: 093 503 87 38

Округ 2
Вул.: Зоряна, Чубинського буд.: 25-105

Ніколаєнко Валентин Васильович

Громадянин України, народився 21.10.1967 р., освіта загальна середня, безпартійний, Бориспільський “Держлісгосп”, водій, місце проживання: с. Гора, Бориспільський р-н, Київська обл.

тел.: 097 436 93 27

Округ 3
Вул.: 8 березня буд.: 27-49, Л. Українки буд.:32-65, Івана Мазепи, Прорізний, Гоголя, пров. Лісовий

Леваш Віталій Миколайович

Громадянин України, народився 23.10.1988 р., освіта вища, безпартійний, ДП “ІРУ”, Адміністратор баз даних, місце проживання: с. Гора, Бориспільський р-н, Київська обл.

тел.: 063 795 20 91

Округ 4
Вул.: Чубинського буд.: 1-24, Квітнева буд.: 1-24, Науки буд.: 1, 6-54

Чівільдєєва Яна Ігорівна

Громадянка України, народилася 19.10.1987 р., освіта вища, безпартійна, Київський апеляційний господарський суд, Головний спеціаліст, місце проживання: с. Гора, Бориспільський р-н, Київська обл.

тел.: 096 596 99 27

Округ 5
Вул.: Київська буд.: 1-89, Вишнева буд.: 1-89, Грушевського буд.: 23-67, Польова буд.: 1-76, Степова

Бабій Оксана Михайлівна

Громадянка України, народилася 07.11.1979 р., освіта вища, безпартійна, Гірська ЗОШ ІІІІ ступенів, вчитель, місце проживання: с. Гора, Бориспільський р-н, Київська обл.

тел.: 098 590 16 56

Округ 6
Вул.: Лесі Українки буд.: 25-31, Покровська буд.: 1-26, пров. Лютневий, пров. Гірський

Потоцький Василь Васильович

Громадянин України, народився 03.01.1988 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Фізична особа підприємець, місце проживання: с. Гора, Бориспільський р-н, Київська обл.

тел.: 067 404 20 06

Округ 7
Вул.: Бориспільська буд.: 105-143, М. Грушевського буд.: 1, Науки буд.: 2-5

Неплюєв Костянтин Анатольович

Громадянин України, народився 07.07.1966 р., освіта вища, член політичної партії Конгрес Українських, приватний підприємець, місце проживання: с. Гора, Бориспільський р-н, Київська обл.

тел.: 067 407 22 82

Округ 8
Вул.: Покровська буд.: 86-94, Лермонтова буд.: 7-26, Тургенєва, М. Грушевського буд.: 6-22, пров. Ошитківський буд.: 1-12, пров. Кооперативний

Чайка Василь Петрович

Громадянин України, народився 06.02.1965 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, ДПМА “Бориспіль”, Інженер служби авіабезпеки, місце проживання: с. Гора, Бориспільський рн, Київська обл.

тел.: 067 782 62 69

Округ 9
Вул.: Мічуріна буд.: 117-137, Вереснева, 8 березня буд.: 1-26, 50-59, пров. Ошитківський буд.: 13-24

Ковалевський Олександр Петрович

Громадянин України, народився 20.05.1984 р., освіта вища, безпартійний, ДПМА “Бориспіль”, Стрілець служби ВОХОР, місце проживання: с. Гора, Бориспільський р-н, Київська обл.

тел.: 093 421 72 74

Округ 10
Вул.: Пушкіна буд.: 48-77, Лермонтова буд.: 1-6, 48, Басюли, Гагаріна, Грушевського буд.: 2-5, Мічуріна буд.: 108-116, Бориспільська буд.: 95-103, пров. Мирний

Гурський Сергій Володимирович

Громадянин України, народився 20.02.1979 р., освіта вища, безпартійний, Державна пенітенціарна служба України, Начальна інспекції, місце проживання: с. Гора, Бориспільський р-н, Київська обл.

тел.: 096 124 99 34

Округ 11
Вул.: Бориспільська буд.: 85-39, Калинова

Ярмак Світлана Андріївна

Громадянка України, народилася 27.04.1966 р., освіта вища, безпартійна, Щасливське НВК, вчитель, місце проживання: с. Гора, Бориспільський р-н, Київська обл.

тел.: 097 590 22 99

Округ 12
Вул.: Покровська буд.: 69-85, Шевченка буд.: 14-21, Жовтнева буд.: 50-64, Мічуріна буд.: 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96-115

Карасевич Олександр Володимирович

Громадянин України, народився 19.07.1974 р., освіта вища, безпартійний, ПП “АртВік”, менеджер, місце проживання: с. Гора, Бориспільський р-н, Київська обл.

тел.: 067 232 42 17

Округ 13
Вул.: Жовтнева буд.: 29-49, Центральна буд.: 14-28

Шершень Людмила Феодосіївна

Громадянка України, народилася 09.09.1970 р., освіта вища, безпартійна, Бориспільської РДА, Бухгалтер відділу освіти, місце проживання: с. Гора, Бориспільський р-н, Київська обл.

тел.: 097 592 26 73

Округ 14
Вул.: Центральна буд.: 2-13, Шевченка буд.: 1-13, Пушкіна буд.: 23-47, Мічуріна буд.: 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95

Бугіль Ольга Іванівна

Громадянка України, народилася 18.07.1951 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, ФАП с. Мала Олександрівка, завідуюча, місце проживання: с. Гора, Бориспільський р-н, Київська обл.

тел.: 067 249 52 25

Округ 15
Вул.: Шкільна буд.: 1-11, Бориспільська буд.: 33-83, Мостова, В. Чорновола, Франка буд.: 15-23, Пушкіна буд.: 13-22, Центральна буд.: 1, пров. Євпропейський

Величко Віталій Анатолійович

Громадянин України, народився 09.11.1978 р., освіта вища, безпартійний, НТУУ КПІ м. Києва, Начальна сектору фізичного виховання, місце проживання: с. Гора, Бориспільський р-н, Київська обл.

тел.: 066 434 77 72

Округ 16
Вул.: Шкільна буд.: 12-35, Бориспільська буд.: 1-32, Пушкіна буд.: 1-9, 9А, 9Б, 9/1, пров. І. Котляревського

Верозуб Сергій Віталійович

Громадянин України, народився 06.07.1973 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Фізична особа підприємець, місце проживання: с. Гора, Бориспільський р-н, Київська обл.

тел.: 067 266 99 54

Округ 17
Вул.: Пушкіна буд.: 9/2, 10-12, Верни, Мічуріна буд.: 25-61, 63, 65, 67, 69, 69А, 71, 71А, 73, 75

Новіков Максим Анатолійович

Громадянин України, народився 24.12.1979 р., освіта вища, безпартійний, місце проживання: с. Гора, Бориспільський р-н, Київська обл.

 

тел.: 050 720 27 93

Округ 18
Вул.: Аеропортівська, Толстого буд.: 1-33, Мічуріна буд.: 1-24, Шкільна буд.: 36-67, Жовтнева буд.: 1-2

Андрієвський Борис Іванович

Громадянин України, народився 12.04.1958 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, МП “Вінчестер Сервіс”, охоронець, місце проживання: с. Гора, Бориспільський р-н, Київська обл.

тел.: 097 629 93 82

Округ 19
Вул.: Жовтнева буд.: 3-28, Толстого буд.: 34-47, Щаслива буд.: 37-76, Франка буд.: 1-12

Романенко Людмила Володимирівна

Громадянка України, народилася 01.02.1970 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Гірська сільська амбулаторія ЗПСМ, Медична сестра, місце проживання: с. Гора, Бориспільський р-н, Київська обл.

тел.: 067 337 67 54

Округ 20
Вул.: Покровська буд.: 1-38, Щаслива буд.: 1-36

Чемерис Іван Вікторович

Громадянин України, народився 19.02.1984 р., освіта вища, безпартійний, адвокат, місце проживання: с. Гора, Бориспільський рн, Київська обл.

 

тел.: 097 598 81 70

Округ 21
Вул.: Л. Українки буд.: 1-24, Покровська буд.: 39-68

Шевченко Микола Вікторович

Громадянин України, народився 19.12.1983 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: с. Гора, Бориспільський р-н, Київська обл.

тел.: 067 272 51 01

Округ 22
Вул.: Басейна, Молодіжна, Сонячна, Центральна буд.: 30-52

Степаненко Євгеній Валерійович

Громадянин України, народився 06.05.1980 р., освіта вища, безпартійний, Гірська сільська рада, юрисконсульт, місце проживання: с. Гора, Бориспільський р-н, Київська обл.

тел.: 097 515 99 42

Виконавчий комітет сільської Ради:

  • Дмитрів Роман Миколайович – сільський голова
  • Галач Андріан Андрійович – заступник сільського голови з питань роботи виконавчих органів
  • Шершень Людмила Феодосіївна – секретар сільської ради
  • Вістяк Олексій Андрійович – член виконавчого комітету
  • Давидок Олег Петрович – член виконавчого комітету
  • Дідок Олександр Олександрович – член виконавчого комітету
  • Карбовський Дмитро Григорович – член виконавчого комітету
  • Пустовіт Ірина Миколаївна – член виконавчого комітету
  • Ремень Анатолій Михайлович – член виконавчого комітету
  • Чайка Андрій Семенович – член виконавчого комітету
  • Чайка Світлана Федорівна – член виконавчого комітету
  • Шевченко Костянтин Петрович – член виконавчого комітету
  • Яременко Сергій Васильович – член виконавчого комітету

Комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного та культурного розвитку:

  • Потоцький Василь Васильович(голова комісії)
  • Неплюєв Костянтин Анатольович
  • Ковалевський Олександр Петрович
  • Ничик Олена Олександрівна
  • Верозуб Сергій Віталійович
  • Андрієвський Борис Іванович

 

Комісія з питань освіти, охорони здоров’я та торгівлі:

  • Романенко Людмила Володимирівна
  • Ярмак Світлана Андріївна
  • Бугіль Ольга Іванівна
  • Степаненко Євгеній Валерійович
  • Величко Віталій Анатолійович

Комісія з питань дотримання законності, запобігання корупції, депутатської діяльності, етики та регламенту:

  • Карасевич Олександр Володимирович (голова комісії)
  • Новіков Максим Анатолійович
  • Бабій Оксана Михайлівна
  • Гурський Сергій Володимирович
  • Леваш Віталій Миколайович

Комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології:

  • Чемерис І.В.– голова комісії
  • Чівільдєєва Я.І.
  • Шевченко М.В.
  • Чайка В.П.
  • Ніколаєнко В.В.

 

Сільський голова: Дмитрів Роман Миколайович
Секретар: Шершень Людмила Феодосіївна
Спеціаліст-юрисконсульт: Степаненко Євгеній Миколайович
Спеціаліст-землевпорядник: Роспутний Сергій Петрович
Діловод:
Завідувач військово-облікового бюро: Бондарчук Раїса Григорівна

адреса: 08324 с.Гора вул.Центральна, 5
розклад роботи:
Пн – Чт з 8.30 до 16.30, Пт з 8.30 до 15.45
перерва: з 12.00 до 12.45
прийомний день: середа з 9.00 до 15.00
вихідні: субота, неділя
ел. адреса: silrada_gora@ukr.net | gora.rada@gmail.com
тел.: (04595)36383 | (04595)36522

ПРИМІТКА: згідно наданих даних депутатами та відповідно офіційно опрелюдненої інформації сільською Радою.

Поширити з....
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin