МАНІФЕСТ ЗА НОВУ ШКОЛУ В СЕЛІ ГОРА

Громадська організація «ГРОМАДА ГОРИ» висловлює категоричну позицію про необхідність побудови НОВОЇ школи в селі Гора.

Ми готові відстоювати право маленьких горян на гідні умови навчання, тому ми ДІЄМО і заявляємо, що громадська організація «ГРОМАДА ГОРИ» докладе максимум зусиль для того, щоб наше село отримало сучасну НОВУ ШКОЛУ.

Ми прагнемо якісних змін та забезпечення нових і сучасних умов для дітей, відповідності навчального простору завданням «Нової української школи».

Ми вимагаємо створення в селі достатньої кількості місць для навчання усіх дітей горян з урахуванням тенденції росту населення відповідно до динаміки потенційного приросту.

Ми відстоюємо необхідність організації гідних умов роботи для педагогічного колективу школи, облаштування сучасних спеціалізованих кабінетів.

Ми за те, щоб НОВА ГІРСЬКА ШКОЛА стала цілим Світом для дітей горян, центром їх  розвитку і опорою на шляху до дорослого й успішного життя.

Ми проти імітації змін у вигляді добудови старої школи, тому що цей проект (добудови) не вирішує питання розміщення дітей навіть на найближчу перспективу, не забезпечує школярам повноцінного комплексу навчання, несе загрозу руйнування старої будівлі та вимагає припинення навчального процесу в селі Гора на тривалий термін.

З метою реалізації наших прагнень та для відстоювання прав горян на гідні умови навчання дітей ми долучаємось до активної роботи по втіленню проекту НОВОЇ ШКОЛИ в життя. Батьківський комітет, педагогічний колектив, директор Гірської загальноосвітньої школи можуть розраховувати на нашу цілковиту підтримку на шляху до побудови НОВОЇ школи.

Громадська організація «ГРОМАДА ГОРИ» звертається до депутатів Гірської сільської ради об’єднатися з нами і батьківською громадськістю у відстоюванні прискорення початку побудови нової школи та вирішенні усіх пов’язаних з цим питань.

Закликаємо представників державної влади на усіх рівнях сприяти розгляду питання необхідності побудови нової сучасної школи в селі Гора та оперативному ухваленню пов’язаних з цим рішень задля скорішої та успішної реалізації цього проекту.

НОВІЙ ШКОЛІ В ГОРІ БУТИ!