Геноцид Гірської Місцевої пожежної охорони

Хочу Вам розповісти про нашого “великодушного і благородного” очільника і його команду.

Я є керівником МПО (Місцевої пожежної охорони) в селі Гора з грудня 2016р. В червні 2017 , коли створювався новий виконком, депутати запропонували мою кандидатуру. Дмитрів викликав мене і сказав, що я не буду працювати в виконкомі, бо йому це не подобається. Оскільки я не погодився відмовитися від членства у виконкомі, на наступний день після цієї розмови, я вже писав пояснювальні і був під постійним тиском апарату сільської ради. З того часу я не отримував премії за результатами роботи за місяць і майже не отримував надбавки за складність та напруженість у роботі, яка була призначена розпорядженням голови у розмірі 50% ще в 2010році. Я не на словах, а на ділі відчув, що таке адмінтиск. Більше, після того, як мене підтримав колектив МПО, вони теж зазнали тиску, а саме суттєвого зменшення заробітної плати. Ми вимушені були звернутися зі скаргою в Держпраці. Схоже, що порішали. Оскільки дзвонила попередня головний бухгалтер після відвідань дрежпраці, і скаржилася, що через нас буде сидіти, але у відповіді Держпраці зазначили, що вони не арбітри у спорах, звертайтеся до суду.
Моя активна робота у виконкомі спонукала керівництво села йти на рішучі кроки – Дмитрів вирішив розігнати всіх працівників нашої пожежної. Тепер Дмитрів та його незмінна команда видають нездійсненні розпорядження, залякують нас новими вимогами, незрозумілими робочими графіками, безпідставно звинувачують. Апогеєм цього всього стали: заборона з’являтись на роботі в не робочий час, заборона дивитись телевізор, заборона готувати їсти на роботі собі і собаці, а собаку сказав зовсім прибрати, бо її немає в штаті і вона не стоїть на «довольствії». Змушує нас робити кожну годину обхід, як охорона, в нього на фірмі.
Коли, депутат Бабій запропонувала створити Комунальний заклад МПО депутати відкинули це через те , що начебто ми б стали отримувати маленькі зарплати, але залишившись структурним підрозділом сільської ради наша зарплата зменшилась до неможливого. Вище згадану надбавку зменшили безпідставно всім працівникам до 10%. Дмитрів пояснив це так: «Ви ж на мене написали в Держпрацю», премію за результатами роботи теж більше не виплачують, хоча я як керівник завжди подаю подання на преміювання, бо працівники дійсно заслуговують на премію за свою роботу і ніколи не відмовляються від додаткових робіт, які спрямовані на покращення благоустрою села.
Закупки і ремонт техніки для пожежної блокуються і не проводяться вчасно, прохання облаштувати пожежні резервуари – проігнороване, а це дуже важливо для нашого села з нашими майже щоденними поривами водогону, дрова для обігріву боксу в зимовий період заготовлюються власними силами і за власний кошт, моє звернення про необхідність деревини було проігноровано, як і більшість інших клопотань і доповідних. На початку року в пожежну частину було проведено інтернет, до сьогоднішнього дня не було оплачено, ні за підключення, ні за послуги. Комп’ютер на роботу я вожу власний, принтера на роботі також немає, щей працівникам сіль ради заборонено мені роздруковувати документи, тому для виконання своїх обов’язків приходиться бігати по всьому селу з проханнями роздрукувати документи.

ТІЛЬКИ ВДУМАЙТЕСЬ ДО ЯКИХ МЕТОДІВ ПРИБІГАЮТЬ!

Інше слово ніж – ГЕНОЦИД і в голову не приходить.

Один із працівників апарату сільської ради звернувся до пожежного з пропозицією: «працівники МПО пишуть колективне звернення до голови про відмову від керівника, натомість отримують назад всі зняті премії і надбавки».
В мене такі методи навіть в голові не вкладаються! А у Вас?
Мені особисто пропонували піти з виконкому і посади керівника, стати назад рядовим пожежним і до нас повернуться всі доплати. Потім була пропозиція просто звільнитися, а мені за це виплатять 3 повні зарплати з преміями. Але добре, що не повівся на ці махінації, бо дізнався, що ще 3 місяці тому Дмитрів сказав депутатам, що розжене всю Гірську МПО. Як вважаєте нам в селі буде спокійніше жити без пожежної? Або з пожежною в якій 10 новобранців?
Два дні тому до нас приїхав Галач і прямим текстом заявив, що «доки Діма грається у політику премій і доплат ви ніяких не отримаєте». Це після того, як ми місяць бездоганно виконували свої обов’язки та майже кожен день садили і поливали дерева, туї, розбирали забори, заготовлювали дрова на зиму, а ще встигали виконувати свої прямі обов’язки, за які ми насправді повинні отримувати премії і доплати, так як наша робота небезпечна для життя та здоров’я. Мене просто запевнили, що премія буде, і навіть буде доплата збільшена, щоб перекрити попередні місяці, більше того навіть працівникам дивлячись в очі було обіцяно достойну премію в цьому місяці, але ж «Діма грається у політику». Діма був ініціатором розірвання договору з власниками біг-борду, активно підтримував рішення про висвітлення всіх рішень виконкому і сесії, Діма завжди каже правду в очі і головний аргумент, Діма щось писав і лайкав у фейсбуці, що несподобалося керманичам. Але яким чином вище згадане відноситься до роботи Гірської МПО? Яка протягом місяця вдало пройшла навчання з підвищення кваліфікації, навчання по першій домедичній допомозі, навчання по ліквідації пожежі піноутворювачем, власними силами утеплила бокс та поремонтувала в’їзні ворота. То хто з нас грається в політику?
І якщо хтось скаже, що в нас в селі демократичний і чесний очільник, то ні шановні Ви помиляєтесь, це рівень – Сомалі і Бангладеш. Вибачте, дуже довго терпів, але вже накипіло.

Далі буде…..

Дмитро Карбовський