Cкликання позачергової сесії на 01.06.2017

1 червня відбудеться доленосна сесія Гірської сільської ради. Ініціатором позачергової сесії виступила комісія Гірьскої сільської ради з питань дотримання законності, запобігання корупції, депутатської діяльності, етики та регламенту, на засіданні якої виступив голова ГО “Громада Гори” і повідомив факти про порушення законів України чинним сільским головою Дмитрівим Романом Миколайовичем. Комісія вирішила рекомендувати сільській раді принити повноваження чинного сільського голови Романа Дмитріва.
Крім того, в 22 травня сільський голова Р.Дмитрів заветував два рішення, що прийняли депутати на минулій 34 сесії, а саме:
◾рішення № 678-34-VІІ від 18.05.2017 року про розпуск виконкому
◾рішення № 679-34-VІІ від 18.05.2017 року про відміну детального плану по забудові по вул. Пушкіна, 32а в селі Гора.
Тепер депутатам необхідно подолати вето з цих питань, для чого портібно набрати щонайменше 15 голосів.
На наступній сесії винесено наступні питання:

– Про повторний розгляд питання щодо «Скасування рішення Гірської сільської ради № 194-6-VІІ від 4 березня 2016 року «Про затвердження змін до детального плану території під будівництво будинку культури та об’єктів інфраструктури між вулицями Центральна, Шкільна, Франка та Пушкіна на площі 12,0 га в с. Гора Бориспільського району Київської області»;

– Про повторний розгляд питання розпуску Виконавчого комітету Гірської сільської ради VІІ скликання»;

– Дострокове припинення повноважень голови Гірської сільської ради VІІ скликання Дмитрів Романа Миколайовича